Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok elsőnek normál...

Használhatok elsőnek normál tampont?

Figyelt kérdés
Holnap tampont kell használnom és csak normál van itthon. Feltudom helyezni, csak a kiszedésnél ha kétszeresére dagad félek, hogy nem tudom majd kiszedni. Nektek volt már hasonló helyzetetek? És 4-5óráig bent lehet egy alkalommal?
2016. dec. 26. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Használhatsz, ha a vérzésednek ez megfelelő.

Ha felteszed, kiszedni is ki tudod majd, a szűzhártya rugalmas.

Én minit használok, mert ez elég a vérzésemnek.

4-5 óráig bent lehet, 8 óránál tovább már ne legyen.

20N

2016. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nincs más választásom normált kell megpróbálnom. Csak egy picit attól félek, hogy elkaphatom azt a fertőzést, vírust ami veszélyes.
2016. dec. 27. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz TSS-t elkapni.
2016. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha fel tudod helyezni a normált, akkor használd azt.

A kiszedés akkor a legegyszerűbb, ha megduzzad - ne aggódj!

('Szárazon' eléggé kellemetlen.)

4 órát lazán benn lehet - attól is függ, h. mennyire hamar telik meg (pl. ha sportolsz, sokat iszol, az elején/ közepén van, akkor hamarabb). Egy idő után úgy is kitapasztalod. (Én is normállal kezdtem, most csúcsidőben dupla szupert használok...)

2016. dec. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!