Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont használok, valami nem...

Tampont használok, valami nem jó. Segítseg! Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés

6 mensim volt eddig rendszeres volt, első három bettétel de majd megőrültem,szoval utóbbi három tampon. Első tamponos ótarendszertelen és ami most igazán megrémisztett az hogy irtóra fáj a hadam alja ha megmozdulok.

Idáig betartottam az meg ejszaka is max4 órát van bent. Amúgy is görcsőlös vagyok, de ez valahogy más. Valaki hasonlóval??? Semmikep se fogok betétet hasznalni csak ha nőgy. Mondja csak megszeretném tudni az okot. Ja és 14 vagyok.



2016. dec. 27. 11:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, akkor azért nem megy fel, mert nem csúszik eléggé, vagy lehetséges, hogy rosszul esel neki. Ujjaddal tapogasd ki a hüvelybemenetet, utána vezesd oda a tampont, és szép lassan nyomd felfele. Ha megakadnál, változtass az irányon. Addig csináld ezt, ameddig abszolút nem érzed, ha leülsz.

Amúgy ajánlatos néha tampon nélkül is mászkálni. Eddig én sem szoktam, mert nekem is kényelmetlen csak a betét, de miután olvastam a netten, hogy a hüvelyfalra ragadt alvadt vér gondokat okozhat, azóta a mensi vége felé nem használok csak betétet.

2016. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!