Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek hülyeség a barátom...

Szerintetek hülyeség a barátomnak 18. szülinapjára különböző kuponokat csinálni ajándékba?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok amiket nagyon szeret pl masszázs stb. és ezeket nálam válthatná be amikor akarja .

Vagy valami más ötletet mondanátok ha ez hülyeség..



2016. máj. 10. 20:18
 1/8 anonim válasza:
Ez nagyon jó! :D Érdemes kivitelezni
2016. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Utálom az ilyesmit, ez ilyen "nesze semmi, fogd meg jól!" jellegű ajándék. Mivel gondolom egyébként is törődtök egymással, ultra szánalmasnak tartom. Ez azt mutatja, hogy nem akartad a fejed meglepetésen, ajándékon törni, csak gyorsan odafirkantottál valamit, nem került 1 percedbe meg egy filléredbe se, csak legyünk túl rajta.


Egyrészt ha kedveskedni akarsz a férjednek, akkor szervezhetsz egy meglepetés-kirándulást vagy kiruccanást valahová (akár valamilyen rendezvényre, de lehet ez túra piknikkel, akármi, amit szeret); ha nem akarsz kimoccanni, akkor otthon is meglepheted a kedvenc ételével, egy illóolajos forró fürdővel, egy masszázzsal (önként, és nem kuponra....); egy jó filmmel, egy üveg pezsgővel, összebújással - mellé pedig ajándékozz valami személyes apróságot.


Mivel nem ismerjük a férjed ízlését, nem tudjuk megmondani tárgyilag minek örülne.


Ha érdekel az ilyesmi pl. készíthetsz kézzel bonbonokat - igaz, kell hozzá hozzáértés, felszerelés is, de pl. egy időigényes dolog, amin látszik, hogy foglalkoztál vele.

2016. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 évesen valószínűleg nem a férjem :D és mivel nincs más ötletem és ő sem utal semmire hogy mit szeretne ezért gondolkodtam ilyenekben
2016. máj. 10. 20:26
 4/8 A kérdező kommentje:
első válaszoló tudnál valami ötletet adni mit írhatnák bele ? :D
2016. máj. 10. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Bocs 2., a családi kategóriába írtad, ahova a házasok írnak, ezért is tették át gondolom.
2016. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek minden helyzetben meglehetősen személytelen dolog kuponokat adni.
2016. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a kuponozás dolgot sose értettem.


Ha párom megkér arra, hogy masszírozzam meg, akkor úgyis megmasszírozom. Nem kell ehhez kupon.


El se tudom igazából képzelni.


"-Szívem megmasszíroznál?

- Persze, de hol a kupon? Kaptál egy tömböt születésnapodra.

- Igen, de most nyaralunk és nem hoztam el.

- Hát akkor ezt most buktad"


Szóval nem...nem értem.

2016. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a kuponozást nem értők táborába.

Egyébként is szeretgetem. Akkor ez mitől ajándék?

Vidd el egy jó koncertre, vagy előadásra, vagy rendezvényre, érdeklődési területének megfelelően.

Készíts, vagy vegyél neki valaki aranyos, érdekes tortát.

2016. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!