Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladás és a baba?

Petefészek gyulladás és a baba?

Figyelt kérdés
Petefészek gyulladásom van, (napok óta fáj a bal oldalt a hasam alja, néha még a combomba is kisugárzik) ma vagy holnap van a peteérés, viszont dokihoz csak január 3 án tudok elmenni. A háziorvosom szerint attól lehet, viszont nem tudom, hogy ha terhes lennék (tegnap voltunk együtt, 4 éve járunk meddőségi kezelésre két hete zöld utat kaptunk)ez mennyire veszélyes a babára? Valakinek van tapasztalata?

2016. dec. 30. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rád szállva, csak ha rád hallgatna, akár nagyobb baja is lehetne.

És ez az oldal azért van, hogy segítsünk. És ebben az is benne van, hogy leírják az emberek a lehetőségeket.

És azzal nincs semmi baj, ha valaki leírja a saját tapasztalatait, én is tudnék hidd el, mégsem tettem, mert biztosat mindig csak az orvos mond vizsgálat után. És nem egy másik orvos, egy másik beteg után!

2016. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ok.
2016. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok, most értem haza, azt mondta a doki, hogy ez ovulációs fájdalom mai több napig is eltart. Semmi mást nem talált, de azért a saját nődokimhoz is elmegyek január 3 án. Itt az ambuláns ellátáson nem csináltak uht...
2016. dec. 30. 22:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Hat akkor sztem a sajat dokid latogatasa után tobbet megtudsz majd.:) :) minden jot. Jelentkezz majd
2016. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Saját dokim szerint is minden rendben, ovuláció ilyen tünetekkel járt. A jobb petefészekben van egy 33mm-es ciszta, de azt monda ez nem baj a baba szempontjából, ha nem találkozunk előbb (esetleg a baba miatt) akkor két hónap múlva egy ellenőrző uh hogy a ciszta hogyan alakul.
2017. jan. 3. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!