Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » El fog múlni a gyulladás?

El fog múlni a gyulladás?

Figyelt kérdés
Benőtt a körmöm, és olyan "okos" voltam hogy jobb lábamon a nagylábujjamon levágtam oldat a benőtt körmöt.És másnapra begyulladt tiszta genny volt, és vártam vártam,kezelgettem körömvirágkrémmel, pezsegtettem fertőtlenítővel,és neogranormonnal kentem, míg elmenetmn sebézetre.A sebészeten azt mondták, hogy áztassam sós ( jócskán sós ) vízben, és hogy betadinnal kenegessem.Ezután mondták hogy 2 hét mulva vissza kell mennem.Már 1 hete kivágtam a körmöt és egy hete gyulladt, de nem tudom nagyon behajlítani, olyan lila mint egy lilahagyma, és azt mondták, hogy meg kell műteni ha nem múlik el.Nagyon félek, mert ez a sós víz használt, mert reggelre genny jött ki, és egy fél napig nem fájt, de estére újra bedurrant, és mikor fog elmúlni? Elfog? mert nem szeretnék műtétet. :(

2014. nov. 4. 18:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!