Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik gyógyszer szünteti meg...

Melyik gyógyszer szünteti meg a több éve tartó kellemetlen intim szagot?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? (Tudom, hogy többnyire recept kötelesek, csak kiváncsi vagyok, a héten megyek orvoshoz.)
2017. jan. 3. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha mész orvoshoz, akkor majd ő megmondja.
2017. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen a kérdésed. Attól függ, hogy mi okozza a kellemetlen szagot. Nem biztos, hogy fertőzés, az életmódod is közrejátszhat benne. Ha ugyanaz is a bajod mint másnak, nem biztos hogy ugyanaz a gyógyszer használni fog neked is.
2017. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenek előtt azt kell tisztázni, hogy te érzed kellemetlennek vagy más is ?
2017. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Más még nem mondta, de ilyet nem is könnyű szóvá tenni... Nagyon büdös szerintem, erős a szaga. Érzem ruhán keresztül is, mindig ott van a szag.
2017. jan. 3. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk fürödj meg netán?
2017. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk fürödj meg netán?"


Igen? :D

És ha fürdik és annak ellenére csak érzősik az erős szag???

2017. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na jó. Minden nap fürdök, minden nap cserélek alsóneműt, nem dohányzom, nem eszek zsíros/fűszeres ételeket és a nőgyógyász eddig nem talált fertőzést. Azert tettem fel a kérdést, mert ezek természetesen rendben vannak, így feltételezem nem az alapvető dolgokkal van a gond. A problémám kb 10 éve van, most 22 éves vagyok. Most egy másik orvoshoz megyek el.
2017. jan. 3. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet attól is, hogy túlzásba viszed a higiéniát. Nekem is volt ilyen, mindig mostam, olyan tisztán tartottam ahogyan csak lehetséges, hogy elkerüljem a fertőzéseket. Ja, csakhogy pont az ellenkezőjét értem el vele. Felborult teljesen a természetes hüvelyflóra egyensúlya, viszkettem, büdös volt stb, pedig semmilyen fertőzésem nem volt. Mivel szoktad mosni? Én azóta az orvos javaslatára csak sima vízzel, és semmi bajom nincs.

Cukros ételekből mennyit eszel? Inni mennyit iszol? Ha keveset akkor töményebb a vizelet, erősebb szagú, azt pedig hiába törlöd meg, mindig ott marad valamennyi és a hüvelyváladékkal keveredve elég büdi tud lenni. Plusz nem tudom borotválkozol e, mert az is megfogja a nedveket és hamar bebüdösödik.

2017. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy túlzásba viszem a higiéniát, naponta egyszer fürdök, este. Tusfürdővel szoktam megmosni (külön adaggal a testemet és külön az intim területeket). Eppen amilyet használok, ez mindig változik (avon, dove, baba, szinte mindegyik márka). Egészségesen etkezem, cukros ételeket ritkán fogyasztok és napi 2 liter citromos teát iszom. Igen, borotvalkozom, azt sem viszem túlzásba, olyan 2 hetente szőrtelenítek lenn.
2017. jan. 3. 22:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Betadine hüvelykúp 10 nap alatt megoldja a problémádat.
2017. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!