Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez miért van? (Kérdésed túl...

Ez miért van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nagyjából 13 évesen jött meg elôször. Decemberben 2 héttel korábban jött meg mint kellett volna (ez rendszeres, sosem akkor jön meg mikor kellene) úgy Január eleje tájékán. Csak, hogy most is meg van. Vagyis nem tudom, csak simán vérzek. Nem voltak elô jelek mint mellfeszülés, görcsök, állandó éhség mint ahogyan az szokott lenni. Nem is nagyon vérzek, kis mennyiségû a vér. Felhívtam tegnap anyukámat gyakorlatról, hogy már második napja tart és mégis mi lehet ez? Szerinte a stressz okozza.

Valóban lehet stressz az oka?

Nem szedek gyógyszereket, nem élek nemi életet.


2017. jan. 6. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet stressz, igen!
2017. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menny el orvoshoz. Ha lenne hasonló gondal rendelkező ismerősöm adnék tanácsokat. De így keress egy nő dokit.
2017. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!