Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos vagyok metformint szedek...

Pcos vagyok metformint szedek 500 mg osat napi 1-et tobbi lent?

Figyelt kérdés
Nagy hatast nem valtott ki a metformin ezert bararnom ajanlasaval elkezdtem szedni a trimeszter terhes vitamint de akkor az sem valtoztatott semmit de november ota nagyon durvan elkeztem menstrualni eros es nagyon sokaig tart mitol lehet ez?

2017. jan. 12. 04:41
 1/6 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyed rendben van? nekem amiatt volt nagyon erős vérzésem
2017. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

IR diétát tartod? Mert a gyógyszer csak mankó!

Pajzsmirigyre néztek? Mert nekem kiderült hogy alul is működik, ami ezt okozza, amióta ezt rendbehozták azóta a menzeszem lényegesen kevesebb és rövidebb.

2017. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigyemrol nem mondott semmit az orvos... ma voktam nogyogyasznal irt fel nekem ket fele gyogszert az egyik

Dicynone a masik norcolut de kozben tegnap 10 nap utan elmult.

2017. jan. 13. 22:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Oszinten nagyon nem vagyok tisztaban a dolgokkal :( nem tartom a dietat nem is tudnam ejjel dolgozok nappal alszom :( annyira tanacstalan vagyok ezzel a dologgal
2017. jan. 13. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
kicsinálja a hormonrendszeredet, ha éjszaka dolgozol... tudom, mert sajnos mellékvese beteg vagyok, és borzasztóan megviselt az éjszakázás. vigyázz magadra!
2017. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyógyszertől önmagában sajnos semmit nem várhatsz. Viszont a terhesvitamint nem ajánlanám ha nem cél a babavárás mert könnyen hízást okoz, mivel éhessebbé tesz és észre se veszed.

A diétát mindenképpen próbáld betartani, én is két műszakban vagyok és ha felkelek onnantól indítom a napi keretet és onnantól számítom az 5 étkezést és mintha reggel lenne. Nehéz, de megtérül hogy eltűnt az összes pattanásom, fogytam és a menzeszem is helyrejött.

2017. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!