Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14-15évessen mellrák?

Bella131313 kérdése:

14-15évessen mellrák?

Figyelt kérdés
Lehetséges ennyi időssen mellrák? Voltunk orvosnál mert csomókot éreztem a mellembe. Ultrahangal megvizsgálta az orvos azt mondta nincs gond csak serdülök. De én azóta is be vagyok parázva. És kutakodtam a neten és minden jel rá vall. Szerintetek lehet? A csómók nem mulltak el. Azt mondták a mirigyek vannak megnagyobbodva.

2017. jan. 12. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Bella! Ilyen alapon minden kamasz lány "mellrákos". Megvizsgáltak az negatív lett (a legtöbb lányt meg sem vizsgálatatják emiatt), abban az életkorban vagy amikor ez természetes velejárója a fejlődésnek,úgyhogy jó lenne végre megnyugodnod!
2017. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van köszönöm. Csak túl aggódom a helyzetet
2017. jan. 12. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kutya bajod!!

Minden korodbeli lánynak sokszor alakul ki csomó még ilyenkor.

2017. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom. De rendszeressen fáj és rákerestem a neten és amiket találtam 100%ban eggyezik.
2017. jan. 13. 23:38
 5/5 Nikolett válasza:
Én 12 éves vagyok (lány) nekem már nagyon rég fáj mind2 mellem!De úgy napiszinten!Inkább a mellbimbó körül kis csomók amik nagyon fájnak?ugye nem mellrák?
2022. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!