Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hany kilonak kell lennem,...

Hany kilonak kell lennem, hogy megjöjjön a menzeszem? 15/l

Figyelt kérdés
Anorexiabol gyogyulok, 168 cm vagyok. Szerintetek ehhez a magassaghoz hany kilora kene visszahiznom, hogy menstrualjak? Mas eveszavaros tapasztalataira is kivancsi lennek, hogy a gyogyulas utan milyen magassaghoz mennyi kilogramm elerese volt szukseges a menstruaciohoz es, hogy gyogyultta nyilvanitottak?

2017. jan. 19. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
kb 40-50 kilóra szerintem, de nem biztos, hogy rögtön meg fog jönni. Ne stresszelj, az is hatással lehet rá. Sok sikert!
2017. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eleve 40-50 kg köze fogytam...
2017. jan. 20. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen színű 40-50 kiló? Nehogymá' az legyen az ideális egy 168 centis lánynak! 55-60 kilóig nyugodtan elmehetsz. De ne várd, hogy egyik napról a másikra meggyógyulsz. Az evészavar súlyos és sokszor maradandó hormonális károsodást tud okozni. Őszintén remélem, sok tinilány olvassa majd ezt a kérdést.
2017. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50+ minimum és még így is jó pár hónap mire vissza áll
2017. jan. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Engem egy éve kezelnek anorexiával,az orvos szerint 50 kilóra kéne visszahiznom(161 cm).

Szóval szerintem neked minimum 50 kilonak kéne lenned,de az tényleg a legalja.Sok sikert!


13/l

2017. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!