Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy nöljön a mellem?

Mit tegyek, hogy nöljön a mellem?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy én egy 12 éves lány vagyok. Az osztályba nekem a legkisebb a mellem. És az egyik fiú ezért ki is cikizett annyira, hogy sírtam is. Tudom, hogy majd úgyis nőni fog még a mellem, de nem tudnátok valami módszert arra, hogy gyorsabban nöljön?
2010. máj. 5. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem kifejezetten negatív élmény volt h elkezdett nőlni a mellem 14 évesen és nem azért nem fiú szerettem volna hanem mert tudtam nem maradhatok örökké gyerek :(


eltelt azóta majdnem 10 év és most is picike aminek én kifejezetten örülök :)

2010. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én semmit sem tennék mert vannak férfiak akik csak erre buknak !Én szívesen cserélnék veled mindig erre vágytam !!
2010. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nekem most kezd el nőni a mellem, de egy csomó osztálytársamnak már elég nagy van, sőt "túl" nagyok, vagyis szerintem nem, de akikkel beszéltem haverjaim azok szerint igen, mert 30 éves korukban nagyon nagy mellük lesz.Örülj neki hogy kicsi
2010. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te nagyon hülye vagy. Bocs...

12 évesen mi a f*nét vársz?

Rakass be implantátumot!

2010. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még kislány vagy! Éld a gyerekkorodat mert nem sokáig fog tartani!
2010. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal a fiúval. Lehet hogy neki a nagy mell tetszik de sok férfinak a pici. Nekem is szép pici formás van és nagyon szeretem őket. Sőt a férjem is szereti őket:) Kifejezetten taszítják a nagy mellű nők.
2010. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek...kivéve annak aki azt írta, hogy hülye vagyok!
2010. máj. 6. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az vagy.
2010. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nem....
2010. máj. 10. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!