Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 hetes terhes vagyok és...

16 hetes terhes vagyok és felfáztam, ki- milyen gyógymódot tud ajánlani?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Igyál sokat, a vizelet segít kimosni a baktériumokat!

És menj el minél előbb orvoshoz (tudom, holnap szombat), mert terhesség alatt gyógynövény készítményeket is csak körültekintően lehet használni!

Cickafark teát egyáltalán nem szabad terhesen használni, viszont felfázásra szokták ajánlani.


Patikában is rákérdezhetsz, hogy mit tudnak ajánlani, lehet hogy a vörösáfonya tabletta nyugodtan használható, és hatékony is. De ezt szakembertől kérdezd meg!


33 hkm

2017. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kamillás ülő fürdőt szoktam alkalmazni.

Annyi kamillaviràgzatot főzök fel, hogy jó sárga legyen a fürdővíz. Addig ülök benne míg kellemes meleg és közben megpróbàlok pisilni. Nem viccelek! Így be tud jutni a húgyvezetékbe is a kamillás víz.

Biztos sokan le pontoznak majd, hogy mi ez a hülyeség? Nekem bevállt. Reggelre semmi bajom!

Azt nem tudom a te esetedben lehet-e alkalmazni mivel kismama vagy ?Ha mégis,csak kevesebb vízben úgy ,hogy a hasadat ne lepje el.

A tőzegáfonya szedése nekem nem vállt be. Főleg terhesség alatt szörnyű székrekedést okozott.

2017. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tőzegáfonya jó de inni kell (vörösáfonya, cranberry levek) én rakok hozzá vizet is. 4-5 óra és már jobb.
2017. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Terhesen inkább ne alkalmazz ülőfürdőt, főleg ne pisilj bele. Tőzegáfonya szirupot nyugodtan fogyaszthatsz, ha nem javulsz, esetleg lázad is lesz, akkor menj orvoshoz, vannak erre terhessség mellett is szedhető antibiotikumok.
2017. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kata Ka válasza:
Azonnal orvos! Ad majd receptet. A babára nézve veszélyes.
2017. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményem az utolsó hozzászólóval. Azonnal orvos! Veszélybe kerülhet a terhességed. Ügyeletes kórházba menjetek be, ott ellátnak.
2017. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. jan. 20. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!