Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, és ma...

5 hetes terhes vagyok, és ma reggelre begyulladt és bedagadt az egyik fogam. Rettentően fáj, hiába kapkodom a Panadolt, semmit nem érek vele. Tudnátok ajánlani valami gyógymódot rá?

Figyelt kérdés
Lehet valami baja a kisbabámnak attól,hogy be van gyulladva a fogam?Nagyon félek, hogy elvetélek :(
2013. febr. 22. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
irány a fogorvos, mert ha pl. cisztás a gyökere, az nagy baj!!!!
2013. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Panadoltól vehetsz be erősebb gyógyszert is,bár ha eddig "kapkodtad" már nem ajánlatos!

Mindenképpen menj fogorvoshoz,mert ha be van gyulladva az nem jó sem neked sem a babának! A házi praktikák már nem segítenek!!!

2013. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz! Ő tudja, hogy mit kell csinálni, de mindenképp szólj, hogy 5 hetes terhes vagy. Úgyis el kell menni a terhesség alatt fogorvoshoz, úgyhogy most pont meg is teheted. A gyulladás árthat a babának, fájdalomcsillapító vagy gyulladáscsökkentő mellett is ugyanúgy megmarad a probléma, csak a tüneteket feded el.
2013. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lues ***** válasza:
FOGORVOS!Remélem elmentél és minden rendben van! Nekem 8 hetesen durrant be a bölcsességfogam. Szegfűszeget tettem rá, plusz a fogorvosom azt mondta, hogy Panadolt meg ne próbáljak bevenni, mert ártalmas. Öblögetnem kellett Corsodillal.
2013. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Képzeljétek,aloe vera firsttel öblögettem,és a teniszlabda nagyságű duzzanat teljesen eltűnt,kb 3-4 óra alatt.Egyetlen szem gyógyszerre sem volt szükségem!Fogorvoshoz hétfőn jutottam volna el :-( ugye azt észre venném,ha elvetéltem volna?Szeretnék megnyugodni végre :-(
2013. febr. 23. 03:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy lement a duzzanat még el kéne menni az orvoshoz!!! Bármikor visszajöhet,és ki tudja mitől van! Nem csak ez hanem az idegeskedés is árt a babának!!!
2013. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!