Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami komolyabb bajom?

Lehet valami komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Kb egy éve menstruàlok lassan mar kezdett beallni, viszont a legutobbi olyan 1-2 hete fejezodott be, viszont tegnap megint megjott. Tudom h ez siman megtortenhet meg fiatal vagyok. Azonban ma délelött mar igen szarul lettem, szedultem, gorcsolt a hasam, kivert a viz, aztan megint kiràzott a hideg, del korul mar rendesen szarul voltam ahogy hazaertem megmertem a lazam es 37,6 fokos hoemelkedesem volt. Tegnap es ma reggel meg eleg rendesen vèreztem, kicsit jobban is mint szoktam, szval nem hiszem h ilyen koztes verzesem volt, azonban delutan ota mar csak ugy pecsetelgetek. Este mar a pisiles is fajt egy kicsit. Mostmar oszinten nem tudom mi lehet a bajom, azonban nem lenne rossz ha holnapra jobban lennek mert kozponti felvetelit irok😑. 14/l (sorry nagyon hosszu lett, de bocsasd meg nekem mert fogalmazasban nem vagyok egy geniusz)

2017. jan. 20. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Tampont használsz? Mert akkor lehet tss. Egyébként akár az is előfordulhat, hogy csak valami vírust nyeltél be.

20N

2017. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen hasznalok, de 2-3 orankent szoktam cserelni. Viszont mostmar rendesen lazas vagyok😦, na mind1 remelem holnapra jobban leszek.
2017. jan. 20. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajjajj... Ez eléggé tss-nek tűnik. Ügyeletre bemennék a helyedben.
2017. jan. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!