Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcs miatt...

Menstruációs görcs miatt kapnék igazolást?

Figyelt kérdés
Ha elmennék a gyermekorvosház azért mert görcsöl a hasam adna igazolást?

2017. jan. 22. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az én orvosom adott. Nem tudom ez egyébként hogy működik,de hogyha látja tényleg fáj a hasad adni fog.Talán kérd meg hogy írjon fel valami jó görcsoldót.
2017. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A görcsoldó nekem soha nem hatott ha nagyon fáj a hasad annak hormonális és egyéb szervi okai vannak nem jó ha ilyenkor tornázol pláne hogy nem is esik jól.

Engem egy életen át elkísért és egy Aflamin Rapid nevű poralapú gyógyszert használtam rá, de az meg nem tesz jót a későbbi peteérésnek ha babát akarsz. Ez egy reumás fájdalomra való gyógyszer.

Szerintem biztosan ad felmentést. :)

Minden jót!

2017. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

ha nem csak görcsölsz, hanem hányingered is van, esetleg hánysz, szédülsz, elájulsz..stb. tüneteid is vannak.


egyébként pedig tűrjél! vegyél be nospát, vagy algopirint, vagy algoflexet és kész!

nem te vagy az egyedüli aki menstruációs görcsökkel szenved még se rinyál azon, hogy jaj vajon a gyerekorvos kiír-e a suliból!


mi van, holnap dogát írtok és nem készültél?

2017. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ritkán szoktam görcsölni de akkor nagyon.

Utolsó válaszolónak üzenem h már vettem be algoflexet is de nem igazán enyhült és nem írok holnap dogát :)

2017. jan. 22. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Igaz, én hánytam,hasmenésem volt talán ezért kaptam igazolást.


Nekem sem használtak a görcsoldók,fájdalom csillapítòk.

Olyan 15-18 éves koromig mèg 2 havonta injekcióztak az első napon, azóta valami változott,mostmár az algoflex forte 600mg-ot szedem. Első voltam.

2017. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem a fejem fáj mellette, de az hetente töbször szokott.
2017. jan. 22. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!