Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki pánik beteg...

Van itt olyan aki pánik beteg és mellé állandó szorongás érzete van, továbbá állandó nyaki gombóc érzet, feszülő nyak érzet?

Figyelt kérdés

Nektek mióta tart ? mit tesztek ellene ? jártatok már szakembernél ?

Légyszi mindent írjatok le amit csak tudtok !


Köszönöm!!!


2016. márc. 2. 12:08
 1/7 anonim válasza:
Üdv! Hogyne lenne! Nálam 10 éve tart, eddíg ne várj! Kezelésként antidepresszánsok. Voltam szakembernél, ez volt az első, majd természetgyógyászat, stb... Egyik sem segített! A tüneteket ugyan enyhítette, de ez nem a betegség okát szüntette meg. A betegséged valódi okát szerencsés esetben önmagadban fogod megtalálni, illetve azt, hogy hogyan kezeld!
2016. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek a pánikbetegség tünetei. Szakorvos foglalkozik vele. Nem értem, miért várod meg, amig elhatalmasodik rajtad? Meg az sem igaz, hogy nem gyógyítható. Csak el kell kezdeni.
2016. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem várok vele míg elhatalmasodik, csak kíváncsi vagyok mások hogy élik ezt meg ...tudnnak-e valami jó tanácsot adni ...
2016. márc. 2. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:

doki,gyógyszer és környezetváltozás segített

azóta hogy vagy?

2017. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdésed!!


azóta szinte teljesen jól vagyok,gyógyszer nélkül sikerült helyre jönnöm..hosszú út vezetett idáig,de fejben sikerült helyre tennem ezeket a rohamokat..már nincs hatalmuk felettem..


Te hogy vagy? Hasonló gondokkal küzdesz esetleg?

2017. febr. 24. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló gondjaim voltak, de már én is jobban vagyok. :)
2017. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jelenleg én is ezzel küzdök. Érdekelne hogyan sikerült meggyógyulnod.
2017. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!