Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ha barnás-véres folyásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha barnás-véres folyásom van az már a menstruációt jelzi?

Figyelt kérdés
3 napja fáj a hasam a köldököm környékén, és a melleim is eléggé fájnak. Élek rendszeres nemi életet, de oda szoktunk figyelni. Közben tornázni is tornázom, és ma jelentkezett ez a folyás féleség, de pár óra múlva nyoma sem volt.
2014. júl. 29. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ez a menstruáció
2014. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

általában

de velem már előfordult, hogy mensi után 2 héttel volt ez 1-2x aztán megint semmi :D szóval nem mindig :D

2014. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokszor én sem tudom hogy mi van, hogy megjön rendesen, mert most kezdem majd el szedni a fogamzásgátló tablettámat. Akkor lehet hogy már holnapra rendes menstruációm lesz. De nagyon hamar jön meg, hol 28 hol 26 napra, de hogy 23 vagy 24 napra az szerintem korai.
2014. júl. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!