Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 1 hónapja folyamatossan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 hónapja folyamatossan véres folyásom/ menzeszem van. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Sok stresszeztem az elmúlt időszakban és kb 23 napja vérzek. a nődoki csak 1 hét múlvára adott idő pontot.


SOS félek hogy talán súlyossaabb bajom van,

mielőtt beírnád hogy kamu, nem az!!!


köszi egy kétségbe esett

17 éves lány


2012. júl. 16. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Menj el másik nőgyógyászhoz! Most!

Amikor időpontot kérsz, mondd azt, hogy folyamatosan vérzel!!!

Jesszus!!!!!

2012. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mióta menstruálsz? Szedsz/szedtél fogamzásgátlót?

Egyébként nem tudom mi lehet az oka, majd a doki elmondja. Próbálj megnyugodni, kikapcsolódni. Mitől stresszeltél ennyire?

2012. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azonnal és bármi áron keress fel egy becsületes nöorvost!!!!
2012. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Tudunk segiteni valahogyan, hogy eljuss egy orvoshoz?
2012. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
irány a doki ne érdekeljen az időpont!
2012. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Veszprém megyei vagyok közel a megye székhelyhez

12 éves korom óta menstruálok eddig nem volt vele gond max 5-6 napot késet és max 6 napig tartott.

családi dolgok miatt stresszelek.

2012. júl. 16. 15:08
 7/13 A kérdező kommentje:
nem szedtek/szedek fogamzásgátlót
2012. júl. 16. 15:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni, ne stresszeld ezzel is magad. Keress fel egy orvost, aki minél hamarabb tud fogadni.
2012. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


az a baj hogy mindenképp nőhöz akarok menni és ő meg szabin van és csak 27.re tudott időpontot adni.


plusban szűz vagyok és kvára félek mi fog velem ott történni. :$

2012. júl. 16. 15:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha vérzel akkor azonnal fogadniuk kell. Amikor kijön az asszisztens elmondod neki a problémád, és hogy sürgős. Be fog hívni. Ezzel nem várhatsz, akár belső vérzésed is lehet. A férfi dokik rendesebbek, mint a nők. Először én se mertem férfihoz menni, elmentem egy nőihez, aki annyira paraszt volt, és annyira ciki volt előtte az egész (ő tette azzá) hogy azután soha nem mentem nőhöz, és nem is fogok!
2012. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!