Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van meg állandóan a...

Miért van meg állandóan a menzeszem? 13/L

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, egy éve jött meg kábé, és már beállt rendszeresre, de nyáron mielőtt nyaralni mentünk elállt(vag nem tudom hogy mondják ezt) és a nyaralás második-harmadik napján megint megjött, utána az egész nyaraláson megvolt, mikor pedig elkezdődött az év, totál rendszertelenül(pl 2napig megvan aztán egy napig megint nem, aztán 10 napig igen)De mikor elmentünk a rendes gyerekorvoshoz, mikor beteg voltam, és ezt is megkérdeztük, azt mondta hogy még nem állt be-pedig de!!!!

Most pedig kb egy hónapja egyfolytában megvan, egy napig nem volt meg, aztán megint!! És rengeteg jön, egyfolytában,-otthonra vattát használok- teljesen elázik...Egy 13 éves lánynál mi okozhatja ezt?:(



2017. jan. 29. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen el kellene menned egy gyermeknőgyőgyászhoz, az egy hónapja tartó erős vérzés nem játék!
2017. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hosszútávú erős vérzés semmilyen életkorban nem normális, menj el nőgyógyászhoz.
2017. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyukádnak, menjetek orvoshoz! De szakorvoshoz, nőgyógyászhoz!
2017. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

holnap kér anyukám időpontot:/

azután lett ez meg, -de nem biztos- ha jol emlékszem, miután átrendeztük a szobámat, és máshogy lett az ágyam is, azt olvastam néhány helyen-ez se biztos- hogy valami sugárzás is lehet, egy ismerősömnek ez volt a baja

De ez nem egy kész ötlet, csak most ma újra visszarendeztük a szobámat,ha ez lenne a baj

2017. jan. 29. 16:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy az ágyad áthelyezése miatt lenne rendellenes vérzésed.
2017. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha kérünk időpontot mennyi idő mire mehetünk? 1 hét?
2017. jan. 29. 16:06
 7/12 anonim ***** válasza:
hát sok idő sajnos, két-három hét
2017. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürgős esetben, és ez az, azonnal fogadnak.
2017. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha magándoki, akkor hamar fogad.
2017. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha erősen vérzel ilyen hosszú ideje, akkor azonnal kell fogadjanak. Szólni kell, hogy sürgős, mert ez a problémád.
2017. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!