Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen halálos a menstruációs időszak?

Figyelt kérdés
Napokkal előtte fáj a hasam, és általában 6 napig tart. Szó szerint szenvedek, és zokogok a fájdalomtól. Az utóbbi egy évben volt így, előtte még csak-csak kibírtam, nem volt ilyen vészes. Biztosan sokat dob rajta, hogy iszonyú stresszes vagyok, de meg sem mernek itthon közelíteni. Összegubózva fekszem az ágyamban és sírok, nem bírom abba hagyni, pedig az is sokat segít elvileg. Azt olvastam, hogy a forró vizes fürdő nem jó (de miért?) pedig az az egyetlen ami tud rajtam segíteni. Anya most beteg, őt nem akarom zaklatni, apa.. ő sem tud sajnos sokat segíteni és barátom -bá nem mondja, de szerintem - az agyára mentem már. Nagyon rossz :/

2017. jan. 31. 13:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én anno nem mentem nőgyógyászhoz a Naprosynért.

Elmondtam a háziorvosomnak a problémat, és ő írta fel nekem mindig.

2017. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ♡ Hál'istennek most múlt el (ma) de a következőig mindent kipróbálok, nem hagyomm hogy így szenvedjek máskor is..
2017. febr. 5. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!