Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 napig koplaltam, és fogytam...

5 napig koplaltam, és fogytam 8 kg-t. Hogyan érjem el, hogy ne jöjjön vissza?

Figyelt kérdés

Ennek már egy hete. Persze nem kezdtem el habzsolni, nassolni, eddig még nem is jött vissza. És mivel nem is akarom, hogy visszajöjjön mit tehetnék ennek érdekében?

Válaszokat előre is köszönöm!

20/L



2015. ápr. 22. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj oda a kalóriabevitelre, egyél sok zöldséget, fehér húst stb. Menj el edzeni, kocogni,biciklizni.
2015. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad koplalni,hiszen életed végéig nem lehet.Hogy ne jöjjön vissza,továbbra se egyél.Csak így lehet.Viccet félretéve sok fehérje,kevés szénhidrát,rendszeres mozgás.De 1-2 kiló valószínűleg visszamegy majd a normális,rendszeres,egészséges táplálkozás mellett.Eleve azt kellett volna választani.Ja,hogy az lassú?Hát 8 kilót sem 5 nap alatt szedtél fel.Ez az ára.
2015. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te sem gondoltad komolyan, hogy 8 kg-t zsírból adtál le 5 nap alatt, ugye? Soknak tűnik nekem is, de ennek nagy része víz lehet, más minimális.
2015. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ezért nem szabad koplalni,hiszen életed végéig nem lehet."


De lehet, csak akkor eleg hamar eljon az elete vege. :)

2015. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, igen.. tudom, hogy ez nem a legegészségesebb módja volt. De ez egy kis motivációnak, kezdőlöketnek jó volt.

Sok zöldséget eszek, és natúr husikat.. emellett bevezettem egy kis mozgást(egyenlőre csak séta) is, eddig még nem jött vissza! :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. ápr. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!