Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem, hogy ennyire...

Mi lehet velem, hogy ennyire rossz a közérzetem? 24L

Figyelt kérdés
Ideges vagyok, mindenki idegesít már vagy 3 hete, folyton sírhatnékom van, stresszes vagyok, nem tudok rendesen aludni, pár hete folyton rémálmaim voltak, fáradt vagyok, és 6 napja a menzeszem is késik.
2017. febr. 4. 11:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Terhesség pedig kizárva
2017. febr. 4. 11:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a stressz és az idegeskedés miatt van! Próbáld meg kipihenni magad, és picit nyugodj meg. Ez neked sem jó, ha pedig még sokáig ez a helyzet áll fenn, menj el dokihoz hátha ír neked fel valami gyógyszert, vagy ad valami tanácsot.
2017. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kimerültél! Próbálj lazítani, kerülni a stresszes helyzeteket, vitaminokat szedni.

Nem írtál magadról, nincs véletlenül vizsgaidőszak? A tüneteid megegyeznek (megfelelési kényszer, drukk, stressz, rémálmok stb.)

2017. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De, pont vizsgaidőszak van, de nagyjából ez végigkisérni az egész egyetemi évemet. Nem tudom, hogy lazíthatnék, vagy mit csináljak...
2017. febr. 4. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor ráhibáztam (3.# vagyok). Nálam nagyon bevált az úszás stresszes helyzetben, közben ismételgetheted a tételeidet is.
2017. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy csak külső oka van a labilis idegállapotodnak. Az is lehet, hogy a hormonszintjeid picit eltolódtak, ezért késik a vérzésed, és ezért vagy folyton plafonon. Túl hosszú időre terjedtek ki a PMS-tünetek.


Pár napig ne egyél húst, tejterméket, fehér cukrot és fehérlisztes péksütit. Kerüld a mesterséges adalékokat. Fogyassz sok zöldséget és gyümölcsöt. Édességvágyad mézes gyümölccsel vagy étcsokival küzdd le. Ahogy szépen lassan kiürül a szervezetedből a xenoösztrogén, helyreáll az anyagcseréd, beindul a szervezeted harmonizáló funkciója, és helyrebillensz.

2017. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: ja, és a mozgás is nagyon sokat javíthat! Én a jógát ajánlom leginkább, mert az nem csak a tested tartja karban, de a feszkót is nagyon nagyon oldja.
2017. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Esetleg tudnál ajánlani konkrét ételeket, hogy miket egyek?
2017. febr. 4. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!