Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexuális úton van e olyan...

Szexuális úton van e olyan fertőzés, ami a férfi tud átadni a nőnek?

Figyelt kérdés

Szexuális úton van e olyan fertőzés, ami a férfi tud átadni a nőnek (a férfi mindenféle tünettől tünetmentes, tehát nem tudja, hogy van e bármilyen betegsége; nincs kiütés, láz, vizelet csípő, égető érzése, etc.)


Tehát van e olyan fertőzés, amit át lehet adni a nőnek és az felfázás tüneteit kezdi el mutatni, azok jelentkeznek rajta?

Égető, csípő érzés vizeléskor. További vér jelentkezése a vizeletben? Mitől lehet?



2017. febr. 7. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van. Most nem jut eszembe pelda de barmilyen betegseget hallok azt mondjak "valakinel lappang, vagy csak hordozo, de van akin kijon" a nemi betegsegeknel is van jopar ilyen.

En ha ilyesmit megakarok tudni rakeresek a googleban. Joforman mindenr elehet valaszt kapni ott csak jol kell beirni...

erre pl: ferfi lappango nemibetegseg stb. Vagy ilyesmik. Szerintem itt nincs tul sok orvos vagy ha igen, mazli ;)

2017. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De ha a felfázás tünetei a tünetek, akkor miért nem hiszed, hogy felfázás?
2017. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most mondtam a lány, hogy a húgycsövéből vérzett. Szóval most fél, hogy mi lehet a baja.
2017. febr. 7. 16:21
 4/10 A kérdező kommentje:
mondta*
2017. febr. 7. 16:21
 5/10 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt egy pasi mellett hetekig. Mindig vedekeztunk gumival es minden masnap "felfaztam", mikor mar csillapitani se tudtam a tuneteket, szakitottam vele. Azota jol vagyok. Nem feltetlenul fertozes, szerintem... :) lehet, hogy nagy a pasi szerszama es az okoz gondot gagy egyszeruen a csajban lelki oka van amit elfolyt es igy jelez a teste.
2017. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is volt egy exem, akinek szintén hasonló volt, hogy az elején sokáig semmi baja nem volt a lánynak, majd idővel előjöttek felfázásos jellegű tünetek. És nem, nincs nagy szerszámom. Vékony is, kicsi is. Szóval kétlem hogy ez lenne a baj. Voltam már urológusnál többször is, ha lett volna fertőzésem, a vizeletből már rég kimutatták volna akkor is.
2017. febr. 7. 16:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Hólyaghurut.

Mézes hetek betegségnek is nevezik.

[link]

2017. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
tripper okoz ilyen jellegű tüneteket
2017. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, olyan tüneteim egyáltalán nincsenek. Ahogy mondtam, nekem semmilyen jellegű tünetem nincs. Vagy max annyi, hogy időnként elég büdös a vizeletem, de más nem. Nem fáj, nem folyik belőlem genny, nem fáj a vizelet. Semmi.
2017. febr. 8. 07:18
 10/10 anonim válasza:
A trippernél a nők 50%-a a férfiak 10%-a lehet tünetmentes. Vizeléskor égő, csípő érzés, húgycső gyulladás, felfázás-szerű tünetek. Szerintem menj el egy tesztre, az a biztos
2017. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!