Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted-e már, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted-e már, hogy egy kapcsolatban annyira megnőtt az önbizalmad, hogy a következő kapcsolatba már más szempontok szerint vágtál bele?

Figyelt kérdés
Azaz tanultál-e az egyik kapcsolatból, amit aztán tudtál a következőnél hasznosítani?
2016. nov. 7. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Azt tanultam a kapcsolatomból, hogy soha ne kövessem el azt a hibát, hogy újra kapcsolatba kezdjek valakivel.

2016. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most helyen van vegre az eveken at nyirbalt onbizalmam viszont a parom mar vegleges marad :-) De korabbi kapcsolatokbol termeszetesen sokat tanultam.
2016. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatom nekem nagyon helyrebillentette az önbizalmam. Bár összességében érzelmileg elég sok fájdalmat okozott mégis rengeteget fejlődtem és a következő kapcsolatba már úgy vágtam bele, hogy nem aggódtam vajon tetszem-e neki, hogy vajon nem tart-e furcsának csak élveztem a helyzetet, önmagam adtam és az egész kapcsolatom is teljesen más ezáltal.
2016. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen!!!

Miután, a kapcsolat létrejött))ennek 10 éve))ugyanebben a most már házasságban) egymás önbizalmát erősítjük, ha netán meginogna.:-)F31

2016. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az előző kapcsolatban mikor megismerkedtünk antiszociális voltam így azt éreztem senkinek nem kellek. Majd lett egy párom. Először csak örültem, hogy valakinek kellek majd rájöttem milyen embert fogtam ki és milyen szerencsés vagyok. Közben megtanultam, hogy kelendőbb lennék mint gondoltam. Most már megválogatom kivel kezdek el egyáltalán ismerkedni. 21/L
2016. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!