Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkók manapság a pasik?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi, aki fuvarozott minket. A barátnőimtől ezer forintot kért, tőlem kétezret, mert alattam többet eszik a kocsi. Igen, nem vagyok vékony, de akkor is...

#következő?
2016. szept. 7. 06:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy ők a másik felét természetben törlesztették, csak te nem tudsz róla...


Azt nem tudom, miért bunkók, gondolom, mert a nők ezt elnézik. Pl. te sem vágtad szájon érte, hanem kifizetted a kétezret, és a barátnőid sem küldték el felháborodva a kur.va anyjába.

2016. szept. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem mentem velük, inkább gyalogoltam 5 kilómétert a buszmegig.

A pasi meg azt monda erre, örült, hogy motiválhatott a fogyásra.

2016. szept. 7. 06:48
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem minden pasi bunkó, de ti csak a bunkókat veszitek észre.
2016. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu kérdés,ilyen nincs a világon. Senki nem lenne ennyire bunkó maximum egy érettségi nélküli ősember,esetleg ilyenekkel lógtatok? Szerintem ezekután kerüld a barátnődet is és az egész társaságot.
2016. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
Elküldted legalább a kurta anyjába?
2016. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
4-es ez nem kamu.Elég itt a gyakorin szétnézni, hogy mennyien vannak, akik mindenféle jelzőkkel illetik a kövérebb embereket.Az életben is ugyanezt csinálják....
2016. szept. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"egy érettségi nélküli ősember"

Te is bunkó vagy.

2016. szept. 7. 08:47
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Felháborító, hogy nem ingyen szállította a hátsótokat!

Jelentsétek fel, és pereljétek el a vagyonát, meg nektek az jár!

2016. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem teljesen logikus. Forma 1-ben is nagyon sokat számít a súly, nem csak a pilótáé, de még a tankban lévő benziné is. Ha már annyira kényelmes vagy hogy autóval furikáztatnád a valagadat, akkor legalább fizesd ki az árát. Ráadásul ha több helyet is foglalsz, akkor kevesebb jó csaj fér a kocsiba.


(A kérdés úgy szólt, hogy manapság miért olyan bunkók a pasik... Mivel így én is le lettem bunkózva, gondoltam bunkózok is egy kicsit. :)


Egyébként meg kamu a kérdés.

2016. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Bunkó a jó édes...
2016. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!