Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok ide kérdéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok ide kérdéseket kreálni a következő indokkal vagy ezzel csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
Szóval olyan kérdésekre gondolok ami megtörtént veletek, vagy olyan dolog ami könnyen megeshet például egy ismerkedésnél stb..

##húsevő_kacsa
2016. okt. 6. 17:59
 1/3 A kérdező kommentje:

wTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF


csomót írtam még a kérdés leírásban és random nem küldte el.

2016. okt. 6. 18:00
 2/3 A kérdező kommentje:
pofám leszakad, hogy mekkora szar ez az oldal-.-
2016. okt. 6. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

A kacsák vegák már Bocsi ! :D


Ha jól értelmezem a kérdést, talán azt tudnám rá válaszolni, hogy az okok amiért ide írok ki kérdést;

- az életben nem kaptam rá elegendő választ, hogy véleményt tudjak nyilvánítani.

- vannak dolgok / cselekedetek, amik bosszantanak és érdekel a miértjük.

- megtöröm a sok hülye kérdést És a monotonítást egy - egy félig valós / félig troll kérdéssel.

- azt akarom, hogy egy bizonyos személy belebotoljon.

2016. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!