Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom, magamtól...

Mi lehet a bajom, magamtól bepisiltem?

Figyelt kérdés
Konkrétan csak úgy magamtól bepisiltem,nem éreztem semmilyen pisilési ingert, máskor meg ha tüsszentek,akkor meg pár csepp jön ki belőlem,esetleg az is hozzátartozhat,hogy mikor iszok,azonnal kell mennem wc-re, szerintem ez nem normális. MI lehet a bajom?
2017. febr. 7. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem zár jól a gátizmod. Intimtornával segíthetsz ezen, de menj el nőgyógyászhoz.
2017. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! ez kezdetleges inkontinecia! Gátizom erősítő gyakorlat kell alap esetben:)Illetve nem vagy túl stresszes mostanában? Felfázva nem vagy? Esetleg ha gondolod beszéljük ezt ki részletesebben, írj nyugodtan privátban:) Szívesen segítek részletesebben is, de ennyi infóból ennyit tudok mondani, nagyon találgatni nem akarok. Jobbulást! :)
2017. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2. vagyok


mióta áll ez fenn? :(

2017. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!