Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iskolaorvosnál előfordulhat...

Iskolaorvosnál előfordulhat hogy a bugyit le akarja vetetni csak mert fiúknál hasonlókat sokat hallani? Hogy-hogy senki nem csinál semmit? Szerintem azért mindegy fiú vagy lány de a bugyi maradjon

Figyelt kérdés
Hogy tehetik ezt meg?Hogyan hadhatják hogy sokszor pucéron kelljen szinte lenni?Mért nincs valami hatàr meghúzva?Ellenkező nemü előtt ne kelljen már nemiszervet is megmutatni suliba
2017. febr. 8. 15:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bocs nem tudom te hova jártál suliba.De egy iskolámba se jártak büdös,tetves gyerekek,meg igénytelenek.Azt meg hogy a here leszállt születéskor megnézik,meg kisgyerekkorban még párszor.Nemiszűrés nem az iskolákra tartozik.
2017. febr. 11. 15:38
 12/13 A kérdező kommentje:
Kamasz gyerek meg már nem kissrác annyira hogy szívesen mutogatná magát és ne zavarná.Az első pár évben meg a lányoknál a mensi kimaradozása,rendezettlensége elfogadott.Az se foglalkozik a gyerekével aki hagyja hogy futószallag módon lealázzák a gyereket,mert iskolában nem a tapintat a jellemző vizsgálatok terén.A legtöbb anyuka is csak jól bevállt orvosához megy ha szűrésre megy el,akár fizet is csak hogy diszkréció,tapintat meglegyen,sok privát rendelésre azért megy mert vizsgálatkor az orvossal négyszemközt tud lenni,nincs ott egy fölösleges 3 fél abban az amúgy is kiszolgáltatott helyzetben.A gyerekeknek is biztosítani kellene ezt a feltételt minimum.
2017. febr. 11. 15:45
 13/13 anonim ***** válasza:
59%
Én is magán nőgyógyászhoz járok,női orvoshoz, pont azért mert alalból szégyenlős vagyok és nem szeretném ha ott terpesztek és az orvoson kívül egy felesleges személy látna közben,nekem nagyon is számít ki az orvosom,meg a körülmények is.Így megegyezik a véleményem veled.Iskolai vizsgálatoknál sajnos valóban minden diszkréció hiányzik sokszor.El nem tudtam volna képzelni iskolásként,most se hogy teljesen levetkőzzek és így vizsgáljon meg az iskola orvos,az aszisztens meg mindent lásson.Na azért ez nagyon megalázó lenbe.Biztos nem engedném.Senkit nem kell megalázni.Amit elvárunk hogy úgy bánjanak velünk azt mindenki más is elvárhat.Van egy mondás az orvos a legrosszabb beteg.Tehát ahogy az orvos nem szeretne meztelenül álldogálni hisz egyik vizsgálathoz sem kell hogy meztelen legyen bárki is vagy hogy az orvoson kívül más is lásson így és akárkihez nem menne el,sokszor a legjobb orvost,diszkréciót akar így ez mindenkit megillet.
2017. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!