Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késése baj lehet?

Menstruáció késése baj lehet?

Figyelt kérdés
6 napja késik a menstruációm barátommal ha együtt vagyunk folyamatosan védekezünk ma 6 napja hogy semmi annyira nem aggódom rajt mert agusztusba is volt olyan hogy 10-12 napot késett elmentem dokihoz kaptam rá gyógyszert most viszont egészen más mert 3 napja ég a nyelőcsövem vagy épp a gyomrom, viszket a hasam illetve fáj a derekam de az már 1 hónapja is 3-4 napja jelentkezett a mellfájdalom ( de mielőtt meg szokott jönni azelőtt mindig ) 1 hete volt olyan hogy a hüvelyem nagyon égett illetve viszketett néha vannak kicsi görcseim valakinek van ezzel kapcsolatba valami tapasztalata ? 19/l

#menstruáció #nyelőcsőégés
2017. febr. 11. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezekkel a panaszokkal orvoshoz szokás menni.Az egõ viszketõ hüvely lehet gombafertõzés is és egyéb is.Tesztet csinált0ßl?
2017. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fordulj nőgyógyászhoz!

Száz százalékos fog. gátlási módszer nincs, tehát lehetsz terhes, csinálj tesztet.

Illetve simán lehet egy hüvelyi fertőzésed, gyulladásod, ha égett és fájt a hüvelyed, akkor nem is értem mi a fenéért nem mentél azonnal orvoshoz, az alhasi fájdalom pedig szintén gyulladásra utalhat. Ha egy elhanyagolt felszálló fertőzést veszünk alapul, akkor az okozhat petefészek vagy méhgyulladást is, aminél meg nem kizárt, hogy a menzeszre is hatással legyen, vagyis kimaradjon tőle.

Szóval orvoshoz!

2017. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze nem ilyen komoly fertőzésnél és gyulladásnál is lehet menzesz késés vagy kimaradás, én csak az elhanyagolt fertőzés következményeiről szerettem volna beszélni neked. Illetve, hogy lehet gyulladás miatt az összes tüneted.
2017. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!