Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a szüzesség elvesztése?

Fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja együtt vagyok a barátommal még ő is szűz. Ez gond lehet? Túl tapasztalanok lennenek? Nagyon fáj amikor elveszik? Szerintetek mikor ideális elkezdeni?

2017. febr. 11. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is mindketten szüzek voltunk a barátommal. Az első szex egyáltalán nem fájt (a többi sem), nem is véreztem. Mondjuk az tény, hogy sokáig lovagoltam előtte, és elméletileg a szűzhártya attól is elszakadhat. Hogy mikor szakadt el, fogalmam nincs. Lehet, hogy az első szex alatt, de semmit nem érzékeltem ebből. Nyilván ne úgy ugorjatok neki a szexnek, hogy előtte semmit nem csináltok. Mi az első szex előtt egy hónapig csak pettingeltünk, mindig ujjazott (az elején egy ujjal, majd kettővel, stb), szájjal kényeztettük egymást, kitapasztaltuk, kinek mi a jó. Legyél rendesen felizgatva, hogy jó csúszós legyél. Ha van még kérdésed, írj nyugodtan. :)

20N

2017. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 16eves vagyok
2017. febr. 11. 14:41
 4/6 evimeri ***** válasza:
100%
Szerintem még ráérsz a szexel. Persze tudom, hogy manapság 16 évesen ciki a szüzesség, de 3 hónap ismeretség után nem biztos, hogy ágyba kellene bújni. Nem azt mondom, hogy szűzen menj férjhez, de azért még várhatsz egy kicsit. Egyébkén változó nekem egy kicsit fájt, halottam olyat akinek nem és olyat is akinek nagyon. De ez miatt nem kell örök életedre lemondani a szexről. Egy a lényeg nem kell elkapkodni.
2017. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3 hónapi ismerettség nem túl sok...
2017. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Milyen volt?
2017. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!