Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Decemberben együtt voltak egy fiúval,de nem védekeztünk. Nem ment el bennem meg semmi. Januárban megjött ,de késett kicsit több mint egy hetet.Nagyon erősen megvolt ,meg is lepődtem. Aztán onnantól kezdve még mai napig nagyon fáj a mellem. És most februárban ismét késik már 3. napja Nagyon félek ,lehet hogy most már a stressz ís rá megy,de nagyon nem szeretnék terhes lenni. Azóta nem voltam fiúval. Vélemények ?
2017. febr. 13. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj,es eredmenytol fuggetlenul menj orvoshoz is, nem tudom mit huzod az idot!! Ha idoben kiderul a terhesseg, meg elvetetheted!
2017. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert múlt hónapban megvolt és ezt annak vettem hogy tuti nincs baba.
2017. febr. 13. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha ugyanolyan eros a verzes, nem vagy terhes.

Szerintem varj par napot es tesztelj.

Es fogadd meg, hogy ovszer nelkul soha!!!

2017. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon remélem hogy tényleg nem.Csak a mell fájdalom miatt parázok nagyon.

Ezt már nagyon megfogadtam!!

2017. febr. 13. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Hormonváltozástól is fájhat a melled. Csinálj egy tesztet!
2017. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet negatív.(szerencsére) de mellem még mindig fáj és nem jött meg :/
2017. febr. 21. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!