Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz, hogy mindjárt 30 éves...

Gáz, hogy mindjárt 30 éves vagyok, de még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
És hogy mostmár nem is akarom elveszíteni? Egyrészt kicsit szégyellem is, másrészt viszont nem kell aggódnom a nemi betegségek miatt. Igazából az szomorít el, hogy a mai világban sokat elítélnek vagy lenéznek emiatt.

2017. febr. 15. 01:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Jó lenne, ha találnál valakit, aki szeret. Nem nagy dolog a szűzesség, sem az elvesztése a sok propagállással ellentétben. Aki szeret, meg te is őt-egy kellemetlen élmény lesz au első, de az is lehet, hogy semmi rosszat nem érzel- az figyel rád.
2017. febr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Ha esetleg meggondolnád magad, akkor keress csak meg bátran bizalommal és bízd rám magad, szívesen bevezetlek a kihagyott évek szexualitásába! ;)

31/F

2017. febr. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

"másrészt viszont nem kell aggódnom a nemi betegségek miatt"


Ez aztán az érv! Olyan ez, mint a "nem evők" és az "egészség-tudatosak"! Nem esznek, így azt gondolják nem híznak meg, viszont ki is maradnak minden élvezetből.... :)))


"Igazából az szomorít el, hogy a mai világban sokat elítélnek vagy lenéznek emiatt."


Téged csak ez aggaszt? BRAVO!

2017. febr. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem ítéllek el, de nem tudod meg, miből maradsz ki - nemi betegségek, jaj ugyan már, létezik óvszer, ami azért elég nagy védelmet ad, plusz nem kell összefeküdni minden jöttmenttel.


De te tudod, engem nem érdekel, csak akkor kapcsolatot se akarj, mert ott bizony nem árt, ha jó a szex :)

2017. febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

A mai világban sok idióta szaladgál, nem is értem miért mérce náluk a nemi élet.

Meg hogy mi közük mások nemi életéhez. Saját testével azt csinál mindenki, amit jónak lát.

2017. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez lenne gáz???

Ne viccelj, az a gáz akinek a szex egy kellemes fizikai aktivitás, akár egy jó zabálás. Ezeknek nem is lesz egy konoly igazi kapcsolatuk az életben, és ők aztán nem is fogják meg tudni, miről maradtak le. A normális embereknél a szex csak jóval a megismerkedés, kapcsolat komoly elmélyülése után következhet be.

Akik ezért valóban elitélnek vagy lenéznek, azok véleményére ne adj, nem vesztesz semmit velük.

2017. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2017. febr. 16. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Kedves Kérdező!! Én azért szeretnélek rábeszélni,hogy igenis akard elveszíteni,mert te is megérdemled azt a sok szép pillanatot és érzést,törődést mint bárki más! Ismerkedj,keresd azt a pasit,aki megérinti a szíved,s akinek odaajándékozod... :) És ne érdekeljen,ki mit gondol!!!
2017. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

Igazad van 6-os: "Tényleg nem gáááz"..


Á, nem! :D

2017. febr. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. A szüzesség egy érték, csak a túlnyomó többség tehernek tekinti és szabadulni akar tőle mert "ciki ha még szűz". Egyáltalán nem az, sőt erkölcsi tartásról és önuralomról árulkodik.

Tény és való hogy az intim együttlét az egyik legmeghittebb és legérzékibb kapcsolat ami két ember között lehet, de az sem mindegy kivel osztod meg.

Igazad van kedves Kérdező, nem kell félj a betegségektől, sem a nem kívánt terhességtől, sem egyéb következményektől, ha kerülöd az egy éjszakás kalandokat. Ezt a kincsedet csakis életed szerelmének add oda, ő mdg fogja becsülni :)

És elismerésem amiért feltetted ezt a kérdést, noha szerintem sejtetted, hogy mi lesz a legtöbb reakció :)


Dávid

2017. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!