Kezdőoldal » Otthon » Kert » Most az komoly, hogy elvileg...

Most az komoly, hogy elvileg ma (vasárnap) nem nyírhatok füvet? Ritkán lakott (szőlős) területen érvényes ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld meg "kilesni", hogy a közvetlen szomszédok felkeltek-e már. Ha mozgást látsz náluk, kérdezd meg tőlük, zavarja-e őket. Ha normálisak, biztosan nem fognak tiltakozni. (Sztem ez egy hülye rendelet, mert aki hétköznap a munkahelyén dolgozik, az mikor tudná az ilyesmit megcsinálni) Csupán a békesség kedvéért kérdeznék rá a szomszédoknál.
2011. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyi önkormányzattól függ, hogy így van-e.

Vannak olyan önkormányzatok ahol a csendrendelet értelmében tilos a vasárnapi fűnyírás, motoros fűrészelés; vannak ahol nincs tiltva. Az, hogy az önkormányzat területén belül mindenhol tilos-e, vagy csak bizonyos területekre vonatkozik, csak a helyi csendrendeletből tudhatod meg.

2011. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, ha meg megnő a fű/gaz akkor meg az a baj és büntetendő...
2011. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

:D

Jól ki van ez találva!

Mint a nyuszinál: ha van rajta sapka, azért, ha nincs, akkor pedig azért verjük meg.

2011. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
No, túl vagyok a fűnyíráson, sőt, még égettem is. Szerencsére rendőri "segítség" nélkül.
2011. júl. 3. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Két éve voltunk egy csendes kisvárosban Svédországban,Vaxjö mellett. Ott a hétvégi fűnyírás tradíció.
2011. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez f_szság!Mikor nyírjon az ember füvet???Még jó hogy 7végén,ami lehet vasárnap is!!

Ezt a hülyeséget aki kitalálta!Röhej ez az ország!Szerintem ilyen a világon NINCS!Báááááááááááz

2011. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!