Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőmmel megromlott a...

A barátnőmmel megromlott a viszonyom amióta meghalt az anyukája. Nem nagyon van már közös témánk, én férjhez mentem neki komoly pasija van. Néha lelkiismeretfurdalásom van azért mert ritkán keressük egymást. Mit tegyek hogy olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak ugy hiszed, hogy megromlott a kapcsolatotok... csak egy kis törődés, figyelmesség hiányozna! Egy telefonhívás, és már ki is derül! Meglehet, mindketten a másikra vártok, hogy "majd ő hív". De ez nem így megy! Hívd fel, találkozzatok, egy csajos délután, a lényeg hogy beszéljétek át az elmúlt időszakot, és mindenre választ kapsz!
2008. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem tudok vele már beszélgetni, mert ő csak a munkájáról tud dumálni, én meg babát várok és én meg csak arról
2008. nov. 18. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Látod ez a baj,hogy előre tudod hogy nem tudtok beszélni,és hogy úgy érzed nem maradt közös témátok.És ha mégis megpróbálnád? Most hogy tudod mi a hiba,fel tudnál készülni,hogy ne csak magadról beszélj( egyébként gratulálok),hanem esetleg kérdezz rá a munkájára,és meglátod ha arról beszéltek,ő is fog érdeklődni a baba felől.Próbáld meg!!Ha látja hogy Te is érdeklődő vagy nem hiszem hogy ő ne tudna váltani,ha egyszer olyan jóban voltatok.Kezdeményezz te,lehet tényleg erre vár.

Amióta a barátnőmnek 2 gyereke is lett,alig hív,megértem,mert nem én vagyok a legfontosabb és persze nem is ér rá,de én elég sokat felhívom,és érzem nagyon jól esik neki,ilyenkor mindig jól elbeszélgetünk,és azóta nem egyszer meglátogattuk egymást,most ha én sem hívom,ő is elfoglalt,előbb-utóbb persze lazulnak a kötelékek, de ha igazán fontos neked ,tégy egy próbát.

2008. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!