Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? (menstruáció)...

Ez normális? (menstruáció) most nagyon meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés
Febr 5.en kellett volna megjonnie... es meg is jott de csak barna folyas az volt kb 2 napig utana semmi... ma febr 18.an megjott rendesen... ez normalis?? Ez kb a 4. Mensim 13/L

2017. febr. 18. 20:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt olvasgattam hogy ez elejen minden normalis de ez??
2017. febr. 18. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is teljesen normális, 2 év után áll be rendesen, ne aggódj.
2017. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jo koszi❤ csak annyira megijedtem mert ilyen meg sose volt... mindig elotte levo napokon van egy kis barna aztan meg megjon rendesen... ezt nagyon nem ertem...
2017. febr. 18. 20:17
 4/6 anonim válasza:
100%

Nekem egyszer meg jött majd 3 hónapig semmi.

A hugomnak az elején össze vissza volt. volt hogy 2 hetente jött meg volt,hogy 3 hónapig nem volt meg neki. Őt elvittük orvoshoz de az orvos is mondta,hogy az elején van ilyen.


Mikor 15 kilót fogytam hirtelen egy szakítás után és nem voltam 40 kiló nekem 5-6 hetente jött meg (akkor már 5 éve rendszeresen meg volt) ott a gyogyszer segített.


Ez teljesen normális. Majd amikor már eltelik egy év biztos befog állni.

Ha túl sok vérzést vsgy túl sokáig van meg 7-10 napig(súlytól füügg) érdemes orvoshoz menni.

Bár ha nincs semmi gond is érdemes mert már "nagy lány" vagy.

2017. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod ne aggódj.Nagyon fiatal vagy még,jó pár év múlva fog csak beállni.Nekem nem 1 szer volt olyan hogy egész hónapok maradtak ki! 22/l
2017. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek❤❤
2017. febr. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!