Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Helyes dolog, ha tampont...

Helyes dolog, ha tampont használok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Nemrég kezdtem egy menstruálni és hát "küzdök" a betéttel. Folytonos izgulás vajon át azok-e óra alatt. Szinte minden lány akit ismerek tampont használ. Viszont anyukám nem szeretné. Azt mondta akkor hasznalhatom ha "nagyobb" leszek. Megkérdeztem apukám is. (Tudom fura, de jó a kapcsolatunk) Ő azt mondta nyugodtan használjam. Vettünk is Ob Minit. Felpróbáltam és kényelmes. Helyes ez annyi idősen?

2017. febr. 17. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha akarod, használd. Én 15 vagyok, de nem szeretem. Inkább cserélem gyakran. Viszont ha nem jó nedvszívóképességűt veszel, az fájni fog, és ügyelj arra is, hogy mindig vedd ki az előzőt, mielőtt újat helyezel fel, és szedd le róla a celofánt használat előtt. Nem, nem nézlek hülyének, inkább tapasztalat és elővigyázaatosság
2017. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! :)
2017. febr. 17. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz tőle, ha megfelelően legkésőbb 6-8 óránként cseréled. Anyukád viselkedését nem értem. Ha neked kényelmesebb a tampon, használd azt. Én is sokkal jobban szeretem, mint a betétet.

20N

2017. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használhatsz tampont! Mindenki azt használ, ami kényelmesebb és jobb. Eleve a tampont már a menstruáció eleje óta lehet használni, azaz amióta megvan. Nem lesz tőle semmi bajod, ha figyelsz a tisztaságra és a folyamatos cserére.
2017. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet felpróbálni egy tampont? Amúgy nyugi nem lesz baj. Csak figyelj oda a higiéniára. A cserére. És minden rendben van
2017. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!