Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz szeretnék...

Bebe2345 kérdése:

Nőgyógyászhoz szeretnék menni, még soha nem voltam, ötletek?

Figyelt kérdés
Már rég óta tervezem hogy el megyek a nőgyógyászhoz,de sajnos még eddig nem sikerült.Mit kell vinnem?Ha a városi kórházba szeretnék menni és több orvos is rendel akkor én most körzetileg tartozom valakihez? 17 éves vagyok/nemsokára 18/ meg fog vizsgálni szülő nélkül?Anyukám nem lakik velünk,apával pedig nem fogok elmenni..Illetve fogamzásgátlót fel fog írni? Már egy éve van barátom,szexeltünk is. Mit vizsgálnak ilyenkor? Köszönm a válaszokat!

2017. febr. 19. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Felhívod a nőgyógyászatot és kérsz időpontot, esetleg érdeklődsz tini nőgyógyászatról. Csak a tb kártyád kell igazából, de az irataidat úgyis viszed.


Én egy hosszabb felsőben szoktam menni, mert le kell majd vetkőznöd, de felső rész maradhat rajtad. Mindenképpen meg fog vizsgálni.

2017. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és szerinted felírja?
2017. febr. 19. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne írná fel?
2017. febr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom,mivel még nem voltam..
2017. febr. 20. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Reméld, hogy "csak úgy" nem fogja felírni. Előtte el kell menned vérvételre, meg trombózisprofilaxis sem árt - ha ugyanos tr.-t okozhat a fogamzásgátló, akkor nem szedhetsz.


Egyébként felhívod őket, és ott elmondják, mit kell tenned.

2017. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!