Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyogyászhoz szeretnék menni...

Nőgyogyászhoz szeretnék menni de nagyon félek, még nem voltam soha . Mit kérdez? És hogyan zajlik a vizsgálat többi lent. 16/L

Figyelt kérdés

Nos. Nem rég feküdtem le a barátommal , nekem ő volt az első.Egypárszor lefeküdtünk már, végül a tabletta mellet döntöttünk. A legnagyobb bajom az , hogy olvastam már többet a tablettárol köztük , azt is hogy hízlall. Alapjáraton vekony vagyok de , sajnos hajlamos vagyok rá és nagyon sokáig tartott míg vékony lettem ezért is féltem magamat. Viszont nőgyogyásznál még soha nem voltam és nagyon félek, ugyan is eléggé szégyenlős vagyok levetkőzni. Ebben kérném segitsegeteket , hogy hogyan zajlik a dolog.. illetve olvastam hogy kevés lesz a vérzésem és kevésbe görcsölök. Normális válaszokat kérnek ha lehet. Koszonom.

Udv; lilli.



2017. febr. 20. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Megkérdezi, hogy miért jöttél. Elmondod.

Utána le kell vetkőzni alulról, tehát felül minden marad. Érdemes szoknyában, hosszú felsőben menni, így nem látszik ki semmi, csak amikor felfekszel az asztalra.

A fogamzásgátló szedésénél valóban kevesebb a vérzés és a fájdalom is.

Sajnos nagyon sok mellékhatása van, a hízás a legkevesebb. Néhány kiló felmehet. De ez nem jelentős. Ennél sokkal durvább hatásai vannak.

Én biztosan nem szedném, ha visszamehetnék az időben.

Pl. visszatérő fertőzések, libidó drasztikus csökkenése, hormonproblémák, majd amikor abbahagyod, stb.

Szóval én nem ajánlom, főleg ilyen fiatalon. Használjatok gumit, annak semmi mellékhatása sincs, ráadásul még a betegségektől is véd.

2017. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Csinál egy rákszűrést, esetleg hasi ultrahangot. A gyógyszer feliratása miatt elküldhet vérvételre ha alapos. Ha nem, akkor felír valamit. Kérdezni fogja hogy van-e trombózisra való hajlamod, szűz vagy-e még, rendszeres-e a menstruációd.

Nem mindegyik fogamzásgátlótól lehet hízni nyugi. Én semmit nem híztam eddig. Illetve nekem a görcsöket nem szüntette meg, és a vérzésem sem kevesebb de mindenkire máshogy hat. Úgyis olyat fogsz kapni ami neked megfelel. De az orvosnál mindent mondj el őszintén, azt is hogy félsz a hízástól stb.

22N

2017. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2: Rákszűrést csak a nemi élet elkezdése után 1 évvel csinálnak először.
2017. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a barátod elkísérhetne.
2017. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3: Huhh ezt nem tudtam bocsi :) Nekem az első szexet követően egyből megcsinálták.
2017. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olvastam róla hogy össze zavar ha abba hagyom de egyenlőre csak kiszeretnénk probálni hogy milyen lenne ha tabletatt szednek.. de a válaszokat köszönöm!;)
2017. febr. 20. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!