Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? ÉS mi lehet...

Ez normális? ÉS mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Ma reggel párommal kényeztettük egymást Én már kétszer majdnem a csúcson voltam mindig csak egy fél mozdulat hiányzott. De nem sikerült elmennem. Most viszont feszül az egész alhasam nagyon kellemetlen és rendesen fáj. Ez normális vagy nem, és mi lehet ennek a pontosan oka?

2017. febr. 20. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A kielégületlenség okozhat alhasi panaszokat. Normális, csak roppant kellemetlen.
2017. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy ez a dolog hasonló a vőlegénybetegséghez, tehát a hosszabb ideig tartó szekszuális izgalom miatt az izmaid "begörcsöltek". Nőknél, azt mondják, a kielégületlenség gyakrabban okoz ilyen problémát, hát segíts magadon :-)

(Vagy a párodnak mondd meg, hogy a futóverseny is a célszalagig tart, nem egy méterrel előtte ér véget.)

A kulcsszavak alapján, gondolom (és egyben remélem), nő vagy (vagy lány).

2017. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igen nő vagyok. :D
2017. febr. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!