Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzasztó kellemetlen és...

Borzasztó kellemetlen és semmiféleképpen sem szeretnék orvoshoz menni! Volt már valakinek hasonló? Mit csinált?

Figyelt kérdés
Szombat óta, azaz 5 napja érzem, hogy valami nem oké lent. Első nap még csak viszketett, ezért megmostam nem mintha olyan igénytelen lennék, hogy nem zuhanyzom, dehogyis van, hogy naponta többször is, na de a lényeg hogy nem múlt el és másnap is csak viszketett... aztán hétfőn már a pisilés is enyhén csípett, de nem volt vészes... ketten befújtam az úgynevezett "Förszt'-tel, mert úgy emlékszem, hogy amikor anyukám a strandon elkapott valami gombát azzal fújta... az elején csípett, viszont elmulasztotta... szerdán amikor elmentem a mosdóba a pisilés nagyon csípett és utána nem bírtam leülni ezért befújtam, de egyszerűen nem bírtam, muszáj volt letörölni a försztöt, mert irtózatosan csípett megnéztem és nagyon piros az egész a csikló körül is meg mindenhol nagyon meg vagyok ijedve nem tudom mit csináljak orvoshoz nagyon, de nagyon nem szeretnék elmenni azon gondolkozom hogy veszek neogranormont és azt kipróbálom... azt még hozzá tenném semmilyen váladék nem folyik "belőlem"... Ha valaki tud valami jó módszert kérem írja le! Előre is nagyon köszönöm

#csíp;fáj;ég;
2017. febr. 22. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Beszélj anyukáddal vagy valakivel. El kell menned orvoshoz. Nem szégyen! Sőt, később bánhatod, nehogy amiatt később nagyobb bajod legyen belőle.

2017. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél tovább húzod az orvost, annál nagyobb bajod lesz belőle. Bármi is az, ne magadnak kísérletezgess. Valószínűleg valami gombás fertőzés, adnak rá kenőcsöt vagy valamit, elmúlik pár nap alatt. De minden egyes nappal rosszabbá válhat. Ne félj, az orvosok ezért vannak, hogy segítsenek. Ha most húzod-halogatod, lehet, hogy sikerül valamivel eltüntetni, de bármikor előjöhet majd újra. Az egészségünkkel nem szabad felelőtlenül bánni, orvoshoz kell menni.
2017. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
ha ennyire idióta vagy akkor szenvedj csak... elkaptál valami leprát de nem akarsz orvoshoz menni? ezaz, fujkálj magadba mindent, ajánlom a ciff ablak pucolót, de próbálkozhatsz hipóval is ha nem mulasztja el
2017. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem akarsz orvoshoz menni?Próbáld ki a canesten combit,de ezzel már tényleg orvoshoz kellene menni.
2017. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
A 3.-nak teljesen jó módszere van.
2017. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt már nekem hasonló. Hogy mit csináltam? Az első ilyen nap után orvoshoz mentem, pár nap alatt el is múlt.

20N

2017. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm már megoldódott!:)
2017. febr. 23. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem oldódott az meg, csak pár napra elmúltak a tünetek. De aki hülye, az szenvedjen...
2017. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem voltam orvosnál
2017. febr. 23. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Örülök, hogy megoldódott. Jó egészséget!
2017. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!