Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy éve nem esek teherbe....

Timsky kérdése:

Egy éve nem esek teherbe. Nőgyógyász vett kenetet, ki derült ureaplasmám van. Írt fel páromnak meg nekem Azi sandoz 500at, de két nappal később csíp a pisilés és vizelési ingerem van. Volt valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Az egy iszonyatosan erős szer. Én fetrengtem a kíntól, amikor szedtem. De ha nincs különösebb problémád, ne foglalkozz vele, előfordulnak ilyen mellékhatások.
2017. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Csak jó lenne már ha elmúlna már ez a csípő, égő érzés.olyan,mintha fel lennék fázva.

Gondolom emiatt nem jött még össze a baba sem. Remélem sikerül ki űzni ezt a kórokozót.

2017. febr. 7. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
A lófülét iszonyűan erős az Azi Sandoz! Gyakran használt,közepes erősségű antibiotikum. Viszont,ha ilyen panaszod van mellette akkor vegyél a patikában valamilyen hüvelyflóra támogató,helyreállító gyógyszert(mert a normál hüvelyflórát,mint minden antibiotikum feltudja borítani), igyál sok folyadékot és vegyél tőzegáfonyát.
2017. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem is meg fordult a fejemben, te most meg erősítetted a gyanúm. Mindenképp venni fogok. Köszönöm a választ.
2017. febr. 7. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!