Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásom van, kicsit...

Fehér folyásom van, kicsit gombára utaló, a nőgyógyász om mégsem talált semmit a kenetnél. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Elmentem hozzá (magán doki),mert volt egy fertőzésem, ő nem tudott fogadni időben ezért elmentem az sztk-ba, ott felírtak mindent ami kell majd kikezeltem magam és visszamentem a magánhoz egy vizsgálatra. Ő is mondta amikor megnézett hogy van fehér folyásom. Úgy mondta mintha ez nem igazán lenne normális. De nem találtak semmit a kenetbe, nekem mégis van fehér (néha még kellemetlen szagú) folyásom. Már a gombás fertőzés előtt is volt, és akkor sem talált semmit a doki.

Valaki tud erről valamit? Nagyon kellemetlen, mert sosem tudom milyen vagyok ott alul. (Fehér folyasos, büdös, jobb esetben semmilyen)


2017. febr. 24. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A folyás normális.

Az gond, ha csíp, éget, nagyon megváltozik az állaga, szaga, kinézete.

Van amikor kicsit több van. Pl. van, akinek peteéréskor, vagy mensi előtt.

Szaga egy idő után mindennek lesz, ami kijön belőlünk, ahogy erjed a levegőn.

2017. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit nyugtató. Köszönöm! :) 👍
2017. febr. 24. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy kicsit gombara utaló?

A gombátol büdös, sárga, zöld, szürke túrós a folyas, csip, ég, piros a nemiszerv.

Ha semmit se találtak a kenetben akkor valószínű nincs bajod.

Szerintem kicsit több folyasod van az átlagnál amivel nem tudsz mit kezdeni. Valakinek van valakinek nincs valakiknek meg csak kicsi van.

Nekem menstruacio elott van több es van egy kis szaga is de az természetes, ahogy szerintem a tied is.

Ne használj mindenféle kupokat mert nincs bajod es azzal okozol majd kárt.

Esetleg vegyel hüvelyflora visszaallitót.

2017. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire teszteltek? Teljes körű volt vagy csak gombaspecifikus szűrés? Lehet vírus vagy baktérium is.
2017. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyszerű fehér általában, de estére ami nem folyt ki az kicsiz túróssá és büdössé válik. Ez úgy tűnik fel, hogy felraktam az egyik ujjam és ez volt rajta, nem sok, nem viszket csak néha szagos es néha kicsiz darabos. Teljes körű volt a vizsgálat.

Megpróbálom a hüvelfóra helyreállítót, hátha lesz egy kis javulás.

2017. febr. 24. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Felborult a hüvelyflórád.

Szedj szájon át hüvelyflóra visszaállítót (keress rá), és vegyél lentre Lactofeel-t. Kicsit borsos az áruk, de meg fog szűnni a folyásod.

2017. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!