Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs vérzés...

Erős menstruációs vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egész eddig -7 év -a rendszeresség mintapéldája volt a menzeszem, de most über össze-visszaság az egész, van, hogy egy hetet késik vagy, hogy a kettő közt is megjön. Nagyon fájdalmasak a görcseim, ezek sem voltak eddig jellemzőek.

A szokásos vérzéseim 5-6 napról 9-10-re nőttek, a vérzés is felerősödött, erőteljesen. Múltkor annyira kétségbeestem ,mikor a 9. napon is dőlt belőlem, hogy elmentem nőgyógyászhoz ügyeletre, aki kioktatott, hogy ez nem megfelelő fontosságú problémával fordultam hozzá, ez előfordul fiatal nőknél és kb. szégyenkezve haza mentem.

Magándokihoz csak két hét múlva fogok tudni eljutni, valakinél volt hasonló, kb. mire számíthatok? Csak felír egy gyógyszert és kész?

Terhesség kizárva.



2017. febr. 24. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nekem meg nagyon gyenge. Olyan kevés most hogy egy tampont nem merek felrakni a 2. napon. 2 betét elég volt tegnap pedig az első nap volt. Remélem csak bemelegít és majd normálisan beindul.holnapra. 12/L
2017. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem endometriozis.Legalábbis a tünetek.

Hőhullamaid nincsenek?

Nekem ugyanez van annyi különbséggel hogy nekem kevés és nincsenek köztes vérzések viszont viszonylag sokáig tart, iszonyatosan fáj és elviselhetetlen hőhullamaim vannak.

Ha nem az akkor valami hormon gondod lehet. Ne csak nogyogyaszhoz menj el hanem endokrinológushoz is. Nogyogyaszhoz is magánhoz.

2017. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Endokrinológust keress fel, nőgyógyászok 99%-a fogamzásgátlót ad erre. Nekem ez nem segített, kiderült hogy pajzsmirigy gondom van, endodoki helyrehozta és a vérzésem azóta 4 normál nap.

Előtte 8évig volt 7-8napos végig erős vérzésem, még tabletta mellett is!

2017. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vannak hőhullámaim, de azt hittem az az erős vérzés miatt lehet. Köszönöm a válaszokat !


Utolsó, hogy bírtad ilyen sokáig?

2017. febr. 26. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Már magam sem tudom, mindenhol azt szajkózták hogy ez normális, szokjam meg, ez a női lét. :\ Sajnos el is hittem sokáig és úgy voltam vele hogy az orvosoknak van igazuk, ők tudják.
2017. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!