Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik rendelest kell felkeres...

Melyik rendelest kell felkeresni hugyuti fertozes gyanuval? Nogyogyasz, urologus, haziorvos? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Menzesz elott szeretkeztunk a parommal, es mar masnap fura erzes volt ott lent. Masnap este ujra szex, na onnantol borult minden. Most mar megjott egy oraja, de folyton pisilnem kell. Szerintem barnas a vizeletem is, de a mensitol nem latom biztosra.

2017. márc. 6. 22:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat. Tenyleg.

Sajnos holnap hajnalban idulok munka miatt jo 400 km-rel arrebb, ahol raadasul en tartok eloadast. Ilyenkor. Aaaaaaa.

:(

2017. márc. 6. 23:44
 12/19 anonim ***** válasza:

Talán az ügyeletes gyógyszertár tud most segíteni.

De én nyugodt szívvel lemondanám a másnapot ilyen helyzetben.

2017. márc. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Tapasztalatom, hatha segit.

Ejszaka meg ketszer voltam pisilni. Miutan nagyon alaposan, eroltetve minden cseppet kicsepegtettem, nem volt inger, igy gyorsan elaludtam. A leghosszabb alvasi ciklus utan is rozsaszin volt, de kb fel ora mulva megint mentem es akkor tiszta sarga volt a vizeletem. Mar nem is hasit fel.

Tovabbra is szedem a piros dobozos tozegafonyat. Nevetni fogtok, de az allatorvos javasolta, amikor a kutyamat ivartalanitottak, azert volt itthon.


Le fogom irni a tovabbi fejlemenyeket is.


Koszi megegyszer a valaszokat. :)

2017. márc. 7. 07:31
 14/19 anonim ***** válasza:
Oké, figyelni fogom.:)
2017. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Alapból urológusra tartozna a probléma,de tapasztalatból mondom,h inkább nőgyógyászhoz menj.Igyál sokat és mindenképp menj el orvoshoz,akkor is,ha megszűnnek a tüneteid.
2017. márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász röhögve elküld ezzel a panasszal. Egyébként a rózsaszínre festett papír még nem feltétlen jelen nagy gondot. Igyál sokat, szedd a tőzegáfonyát és amint tudsz menj orvoshoz. Egyébként valaki javasolta a kamillás ülőfürdőt, ami szintén hasznos ilyen esetben.

Gyógyulj meg!

2017. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Mondtam, meselek. Szerdara egesz jol voltam. A veres vizelet is megszunt. Ellezstem a tozegafonya melle urnizolt szedni. Erre csutortokon mar ugy ebredtem, hogy erzekeny a vesem. Delre visszatert a verea vizelet. Estere mar nagyon fajt a vesem. Ma, pentek reggel megjott. En pedig elmentem a hazorvoshoz. Szerinte veseko. Nem is felfazas, veseko. Methogy az is pont olyen tuneteket okoz. Sajnos csak uh, es vizelet tenyesztes mondja ki melyik. Vervetelre 2 hetre, uh-ra 4 hetee kaptam idopontot. Hiaba gyozkodtem oket, annyi volt a reakcio, hogyha belazasodok es nagyon gorcsol, akkor korhaz urologia.

Szoval adott egy tarivid nevu antibiotikumot ha fertozes, es szedjen a rowatinexet es a no-spat ha veseko.

Ma delutan, hiaba vettem be a no-spat, bogtem egy sort ugy fajt. Majd addig fetrengtem, mig volt egy pozicio, ahol kevesbbe fajt. Elaludtam.

Nos, most nem faj, csak ha mozgok, ha tul nagy levegot veszek, ha csuklok. Szoval mumiakent fekszem, iszom a teat, es varom, hogy teljesen jol legyek.

2017. márc. 10. 18:39
 18/19 A kérdező kommentje:
Meg egy dolog. Ha veseko, mozogni kellene. Ha fertozeses gyulladas, agynyugalom. De mivel ha mozgok faj, inkabb a maaodikat valaaztom, pedig nem vagyok egy hevereszo. :/
2017. márc. 10. 18:42
 19/19 anonim ***** válasza:
Jól hangzik.Nem lenne jobb elmenni magánrendelésre?Előbb meglennének az eredmények.Jobbulást neked.
2017. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!