Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek a fogamzásgátlótól...

Lehetek a fogamzásgátlótól rosszúl mert 3 hónap múlva lejár a szavideje?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most kezdtem el szedni egy új fajta fogamzásgátló tablettát. Orvos kiírta én meg váltottam ki 3 havi adagot de viszont az egyik ismerősöm ek volt ugyan olyan tablettája otthon amit már nem szedett be és azt kezdtem el szedni. A doboz szerint 3 hónap múlva fog csak lejárni a szavideje. Amióta szedem minden este 6 kor veszem be és utána rá pár órára hányingerem kezd lenni. Van hogy éjszaka is arra kelek, hogy iszonyat hányinger gyötör.Lehet a gyógyszer szavatossága miadt vagy inkább csak azért mert nem szokott még hozzá a szervezetem? 1 hete szedem.
2017. márc. 7. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem járt le, így jó. Sajnos arra érzékenyeknél ilyet okoz a hormonális beavatkozás. Azért ez nem egy vitamin tabletta.
2017. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja. Ha sokáig fenn áll a probléma menj vissza a nőgyógyászhoz.


Nem értem hogy ha megvetted a 3 havi adagot akkor miért a barátnődét használod?bocsi kicsit zavaros

2017. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
6 évig szedtem gyógyszert tutána babám lett. Szülés után újra kezdtem szedni de közben váltottam és ettől az új fajtától mióta szedem hanyingerem van minden este. Meddig érdemes próbálkozni hogy megszokja a szervezetem?
2017. márc. 7. 22:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért mert akkor így plusz 2 havi gyógyszer van. Holnaptól elkezdem használni az újjat hátha javúl a helyzet. Ha meg nem akkor abba hagyom.
2017. márc. 7. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy honapot várj. En most szedtem be az elso levelet es a cicijeim meg mindig fajnak bár mar nem annyira mint az elején.

Hozza kell szoknod. Attól nem lesz bajod ha lejár a gyogyszer csak akkor mar nem hat.

2017. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem lehetsz rosszul, mert 3 hónap múlva fog lejárni.

Eleve nem járt le, és a lejárati idő ráhagyással van.

Az új gyógyszer miatt vagy rosszul. ha nem javul, menj vissza.

2017. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szav idő ami gond nálad, hanem az új tabi. Vagy ebben annyi laktóz van ami már bánt. Más tejtermék után nincs ilyen gondod?

Egyébként nekem 2 hónapig volt folyamatosan hányingerem újra váltáskor, de normális, akkor baj ha a 3.hónapban is fennáll. Ezt sajnos végig kell csinálni, megszokási idő.

2017. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem annyira hányingerem volt tőle minden este, hogy a 7. szem után abbahagytam.
2017. márc. 9. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!