Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy hónap alatt nem lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hónap alatt nem lett nagyobb a mellem a fogamzásgátlótól akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés
Első hónapban végig feszült a mellem, most meg már semmi ilyet nem érzek.
2017. jan. 23. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például 3 évnyi fogamzásgátló szedéstől sem lett nagyobb a mellem.

Ha meg is duzzad, miután abbahagyod a szedést, valószínűleg visszaáll eredeti méretre.

2017. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem :/ pedig reménykedtem
2017. jan. 23. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos vagy bejön vagy nem jön be. :\

Nekem is volt az első pár hónapban egy méret növekedés, feszült, de csak a megszokási idő alatt volt ilyen amíg a hormonok rendeződtek, aztán elmúlt és csíkos maradtam..

Ilyen a bőrre való hatása és a görcsök csökkentése, nem törvényszerű, hogy előjön.

2017. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyilván nem emiatt kezdtem el szedni. De ha már szedem reménykedtem benne hogy legalább kicsit nagyobb lesz. Nekem a görcsöket se csökkentette, és a vérzés se kevesebb.

Most a második hónapban pont úgy érzem magam mint mielőtt elkezdtem szedni..

A privikre válaszolva: nem vagyok 20 alatti és van barátom!

2017. jan. 23. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
ha csak ezért szeded akkor azt is tudod hogy frigid leszel a fogamzásgátló tól sok sikert
2017. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad volna a feletted lévő kommentem akkor írtam hogy nem ezért szedem!!!

Neked is sok sikert az okoskodásodhoz.

2017. jan. 24. 08:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden fogamzásgátlós kérdés alatt megjelenik egy egy nagyokos :D

Az a jó hogy nekik kb fogalmuk sincs a témáról de játszák az orvost :D

2017. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen észrevettem :) meg legjobb az a gúnyos stílus holott abszolút fogalma sincs semmiről, meg el sem olvassa a dolgokat. De legyen boldog akkor.
2017. jan. 24. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem nott egy kosarmeretet az elso ket honapban es ugy is maradt. (Nem hiztam) mindenkire mashogy hat, meg gondolom attol is fugg, hogy melyik gyogyszer. Marmint ugy ertem, hogy egy masiktol meg lehet nekem nem.nott volna es ha azt elkezdened szedni neked meg igen
2017. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer szedtem 4 évig, aztán másfél évig.

Nem nőtt a mellméretem.

Az évek során híztam, fogytam, tehát a hízástól nőtt meg a mellem is, majd lett kisebb, amikor lefogytam. Nem a fog. gátló miatt változott a mellméretem.

Szóval alapvetően a fog. gátló nem mellnövelő, de egyénenként valakinél okozhat akár mellnövekedést, de ne ebből indulj ki.

2017. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!