Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyászati vizsgálaton...

Egy nőgyógyászati vizsgálaton mit csinál velem az orvos?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam és nem tudom mire számítsak.

19/L



#vizsgálat #orvos #Nőgyógyászat​
2017. márc. 12. 22:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
41%
Szia.felfekszel a szekre,labakat szet. Bekeni az ujjat vmi anyaggal amitol meg tud tapogatni bent. Gumikesztyuvel persze.felhelyezi az ujjat,megvizsgalja a mehszajat stb.koube fent Nyomkodja a hadad h jobban kitapinthato legyen a vizsgalt resz.majd egy csipest erzel.ekkor tortenik a citologiara kuldott minta kicsippentese a mehnyakrak vizsgalat miatt. Lazitsd el magad. Ne szorongj en szorongtam es majdnem fejbe rugtam a hapsit.puszi .egy 25 eves lany.
2017. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem csippentenek ki semmit, csak kenetet vesznek rákszűréskor. Próbálj meg ellazulni!
2017. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy volt hogy először leültem, kérdezett néhány dolgot. Majd alulról le kellett vetkőznöm, felfeküdni a székre. Vett kenetet, ami kb 2 percig tartott és egyáltalán nem fáj! Aztán visszaöltöztem. Csinált egy hasi ultrahangot. És ennyi.

Én is szinte rettegtem de nagyon rendes orvosom van, megnyugtatott.

Nem lesz semmi baj, 10 perc alatt végzel.

22N

2017. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Mi miatt mész nőgyógyászhoz? Mert nyilván ettől függ, mit csinál veled.

20N

2017. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak sima vizsgálatra megyek... Köszi a válaszokat 😊
2017. márc. 14. 16:44
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
"Sima vizsgálat" alatt mit értesz? Most mész először? Rákszűrést csinál? Vagy csak megnézeted magadat, hogy minden rendben van-e?
2017. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rákszűrést is csinál
2017. márc. 14. 23:13
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Rákszűrés alkalmával csak felfekszel az asztalra, kétoldalt felteszed a lábadat, a doki pedig kenetet vesz a hüvelyedből. Nem fáj, de azért nem is jó érzés. Inkább csak fura.

20N

2017. márc. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
#8: Már ketten leírták neki előtted normálisan amit te harmadszor. Nem értem mit fontoskodsz minden kérdés alatt.
2017. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem beszélgetek priviben de mivel kérdezted ott hogy milyen minden kérdés alatt így válaszolok neked: az összes fogamzásgátlásos és női egészséges kérdés alatt osztod az észt mintha valami nőgyógyász lennél. Mivel mindenhova odaírod a korod, plusz a százalék is ugyanaz nyilván felismerhető vagy. Több privit meg ne irogass köszi!
2017. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!