Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tapasztalatok a Dienille...

Mik a tapasztalatok a Dienille nevü fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés

Belaráról készülök váltani,mert émelygést,hasfájást,mellfeszülést,pattanásokat okozott.

A Dienilleről olvastam,hogy jó hatással van a bőrre,amellett megszünteti ezen problémákat is.



2017. márc. 13. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Dienillét szedek. A bőrre tényleg nagyon jó, a mellem sem feszül tőle, viszont menzeszkor ugyanolyan borzalmas hasfájásom van vele, mint fog.g szedése előtt..
2017. márc. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én Dienille-t szedek már lassan 3 éve és nagyon meg vagyok vele elégedve. Előtte eléggé pattanásos volt az arcbőröm és a hátam, de mióta szedem, szinte teljesen eltűntek, talán menzesz környékén jön ki 1-2 darab, de pár napon belül azok is elmúlnak. A fájdalmas menstruációs görcseimet teljesen elmulasztotta, szedése előtt rendszeresen olyan görcseim voltak, hogy állni se bírtam, és hányingerem volt, de most már egyik sincs. Én csak ajánlani tudom.
2017. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Lassan 2 éve szedem, abszolut semmi panasz, csak annyi hogy az egy hét utáni első tabletta émelygést okoz. Legalábbis nekem.
2017. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is ezt a fajta gyógyszert szedem, velem igazából csodát tett. Az első 1,5-2 hét borzalmas volt (mikor el kezdtem szedni), mivel folyamatosan fájt a fejem, a gyógyszerek se mulasztották el, émelyegtem, hányingerem volt, de ha azt nézed, ez teljesen normális, hiszen felborul a hormonháztartásod.


Nőgyógyász írta fel nekem ezt a gyógyszert, előtte 5 éven keresztül küzdöttem a menstruációs fájdalmakkal (nem viccelek, 1 éven keresztül kivizsgálás, majd egy éjszaka felkeltem és a sürgősségire kerültem, aznap meg is műtöttek), de igazából mindent ennek a gyógyszernek köszönhetek, azóta minimális mértékben fáj a ,,menstruáció", mert ugye valójában ez un. művérzés, mivel nincs peteérés. Szóval bátran ajánlom!!:)

2017. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!