Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után szagtalan, fehér...

Szex után szagtalan, fehér váladék jön ki a hüvelyemből. Mi lehet? A hétköznapokban nincs semmi viszketés, váladék, szag, csak szex után/alatt.

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
G-cinek hívják.
2017. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem védekeztek akkor sperma. Ha védekeztek akkor folyás vagy sűrű nedv.

De lehet valami fertőzés is attól függetlenül hogy nem viszketsz.

De ha már csinálod akkor illene tudni mik a lehetőségek amik kijöhetnek belőled nem?

2017. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Képzeld el nem tudom mi lehet ez, és azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam. Te talán úgy születtél, hogy mindenre tudod a választ?
2017. márc. 18. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
De buta vagy :) senki sem születik úgy, de ha arra van eszed hogy szexelj akkor ismerd mar ezeket a dolgokat. Na helo
2017. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
A nők hüvelyváladéka szex közben "túrósodik". Fehér, sűrűbb folyadék lesz belőle. Általában nem folyik ki, így nem mindenki tapasztalja a jelenlétét.
2017. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Először is. Így nedvesedsz. Nem feltétlenül a sperma az.. bár nem tudom hogy védekeztek.


Mindenkinél más ez. Hogy milyen állagú a nedve.

Amikor csak vagy akkor is nedves valamennyire a hüvelyed, de mivel nem vagy mindig beindulva ezért inkább fehéres, nem feltétlen túrós, de sokkal töményebb állagú. Na annak lehet íze, szaga.. Lehet enyhén vagy nagyon savanyú, ecetes, sós édes.

Amikor be vagy indulva.. Ugyan ez van, csak felhígul a benned lévő vízzel és sokkal nyálkásabb és csúszósabb lesz. Ez biztosítja a síkosodást. Ez azért van mert be vagy indulva, a barátod meg jól csinálja a dolgát valószínűleg. :))

2017. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Nekem szex előtt/után.. előjáték közben. Átlátszó lesz.. nem sűrű. És semmilyen íze nincs még csak nem is sós.

De vannak a creampie-ok.. de nem mindenki az :DD


Függ a folyadék fogyasztástól.

2017. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
most az 5 vagy a 6 igaz?
2021. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő, csak más szavakkal.
2021. nov. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ellentétje a ketto egymásnak. túrós, fehér és suru vagy csúszós, folyékony lesz amikor felizgul a no?
2021. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!