Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik ha abbahagyom a...

Mi történik ha abbahagyom a fogamzásgátlót az első levél után?

Figyelt kérdés

Előző hónapba kezdtem a fogamzásgátlót, de megbántam mivel ez a köztes vérzés nagyon elhúzódik lassan már egy hónapja tart. Szedtem már fogamzásgátlót, ugyanezt a fajtát, akkoris elhúzódott, de úgy emlékszem nem ennyire. Mi történik ha a levél végeztével nem kezdem el a másikat? Abbamarad a vérzés? Vagy mire számítsak? Tudom, hogy veszélyes ilyet csinálni, de nagyon sokat vérzem már jó ideje, bár azt mondták, hogy ez normális az első 3 hónapban, de én nem akarok három hónapig vérezni.:O

Előre is köszönöm!



2017. márc. 21. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól felborítod a hormonháztartásod az biztos.

3 hónapig azért csak nem véreznél, de hát te tudod. Ez csak most van így amíg hozzá nem szoksz.

Tudom biztos rossz, nekem még soha nem volt ilyen pedig szedtem már és most is szedek. De ha nagyon abba akarod hagyni akkor inkább 3-6 hónap között. Nekem az orvos ezt mondta.

2017. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NE HAGYD ABBA! Legkésőbb az első három hónap után magától el fog múlni. Most azért van köztes vérzésed, mert a szervezeted még nem szokott hozzá a bogyóhoz. Ha abbahagyod, csak jól bekavarsz a most amúgy is bekavarodott hormonjaidba, és senki se fogja tudni megmondani neked, hogy utána mikor maradna abba a vérzés. Az első három hónapban kijönnek bizonyos mellékhatások, ez a legtöbb nő esetében így van. De ahogy a szervezet megszokja, abbamaradnak. Szóval szedd csak szépen a következő levelet is, és nyugodj meg.
2017. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Csak nagyon el vagyok már keseredve ettől a sok vérzéstől :(
2017. márc. 21. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Én a harmadik szem tabletta után csupa piros pötty lettem az egész testemen. Az se volt jó. :D És a libidóm a béka segge alá csúszott. De aztán ez mind elmúlt.
2017. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és kb mennyi idő múlva? mert az elején én sem ijedtem meg, mert ugyanez volt mikor először szedtem. De msotmár kezd nagyon idegesíteni.
2017. márc. 21. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig véreztem (nem ömlött belőlem) aztán másik gyógyszert kértem, egyből elmúlt minden tünetem, azóta eltelt 6 év és soha semmi probléma nem volt.
2017. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig teljesen megfelelt ez a gyógyszer. Nem rég tartottam szünetet aztán újrakezdtem ugyanezt a fajtát. Mondom, legeloszor is ez volt csak elmúlt de nem tudom kb mikor :(
2017. márc. 21. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!